Po PS5 a PC vyjde hra Godfall konečne aj na PS4

Odoberaj novinky cez  Google News
E3 2021: Godfall vyjde aj na PS4
Zdroj: PlayStation, spawn.sk

Štúdio Gearbox Software to oznámilo na svojej prezentácii vrámci E3. Tá však bola pre mnohých sklamaním, keďže sme sa v podstate nedočkali žiadnych veľkých oznámení. Celá prezentácie trvala približne pol hodinu a väčšinu času zabralo predstavovanie zákulisia Borderlands filmu. Diváci si pravdepodobne najviac užili zábavný rozhovor s hercom Kevinom Hartom. Gearbox však potešil všetkých majiteľov konzoly PS4 keď oznámil, že Godfall konečne vyjde aj na túto platformu.

Majitelia hernej konzoly PS4 tak majú dôvod na radosť. Pôvodne totiž hra vyšla na konzolu PS5 a platformu PC. Navyše, vydanie hry bude sprevádzať aj obsahová aktualizácia s názvom Lightbringer. Do hry prinesie endgame obsah spolu so 40+ kúskami novej výbavy a schopností. Aby toho nebolo málo, vydanie Godfall na konzolu PS4 bude sprevádzať aj DLC s názvom Fire and Darkness. Zavedie vás do ohnivej krajiny kde bude vašou úlohou, áno, zbierať ďalší loot. Hra vyjde na PS4 už 10. augusta a navyše prinesie aj možnosť hrať s hráčmi, ktorí majú hru na PS5.

Medzi ďalšie novinky v hre Godfall patrí matchmaking, ktorý sa do hry dostane už čoskoro. Hráči, ktorí si Godfall najprv kúpia na konzolu PS4, budú mať možnosť bezplatne aktualizovať hru na next-gen verziu v prípade, že sa im podarí kúpiť si PS5. Hra pôvodne vyšla v novembri minulého roku, no nezískala si najlepšie hodnotenia. Hráči si ju pochvaľovali po grafickej stránke, no príbehová časť a najmä súboje sú mnohými označované za priemerné. Ak však máte iný názor, môžete nám napísať do komentárov.

Podujatie E3 prebieha celý týždeň a v prípade, že ste zmeškali niektoré konferencie, máme pre vás záchrannú sieť. Sú ňou naše súhrny, ktoré si môžete prečítať a zistiť tak, o čo ste prišli.