PlayStation znovu potvrdilo, že by God of War: Ragnarok mal vyjsť tento rok

Odoberaj novinky cez  Google News
God of War: Ragnarok logo
Zdroj: Playstation.com a Spawn.sk

Zatiaľ čo značka God of War žne v posledných dňoch úspechy na poli PC hrania, skalní fanúšikovia netrpezlivo očakávajú pokračovanie. God of War: Ragnarok by mal vyjsť ešte v priebehu tohto roka, čo najnovšie opäť raz potvrdil aj PlayStation.

Špekulácie, či zmienky o vydaní pokračovania sa objavujú už niekoľko týždňov. Prvé reálnejšie už na konci minulého roka, kedy sa objavil záznam s dátumom 30. september 2022. Nešlo však o nič oficiálne. Najnovšie správy však pochádzajú z toho najoficiálnejšieho zdroja. PlayStation totiž fanúšikov láka na nabitý rok 2022 a zostavil tak zoznam titulov, ktoré v priebehu tohto roka vyjdú.

V zozname nachádzame tituly ako Horizon: Forbidden West či Gran Turismo 7, ktoré už majú konkrétny dátum vydania. Podľa spoločnosti sa tento rok môžeme tešiť aj na hry ako napr. Ghostwire: Tokyo, Stray, Gotham Knights, Suicide Squad: Kill the Justice League či Tchia.

Minulý rok priniesol množstvo herných odkladov. Je preto potešujúce, že PlayStation sa snaží, aby God of War: Ragnarok mohol vyjsť tento rok. Lenže ako sa hovorí, ak chcete rozosmiať Boha, povedzte mu o svojich plánoch. Ostáva nám len dúfať, že k žiadnym väčším odkladom už dochádzať nebude.

A ak by k nejakému predsa len došlo, na našom webe vás o tom určite budeme informovať.