fbpx

PlayStation Store sa postaral o únik. Čo prezradil?

Odoberaj novinky cez  Google News
Recenzia na hru Judgment
Zdroj: SEGA

Na webovej stránke hry Judgment bola začatá 14-denná odmlka, ktorá začala štartom odpočtu do nejakého oznámenia. Čakanie je však na konci, nakoľko PlayStation Store sa postaral o únik. Informuje o tom portál VGC.

Zmienka o pripravovanom pokračovaní sa na japonskom obchode objavila paradoxne krátko pred dnešným plánovaným oficiálnym vysielaním. Uniknutá informácia mimo existencie samotného pokračovania potvrdila aj samotný názov. O tom sa začalo špekulovať už v marci, keď si Sega zaregistrovala obchodnú známku Lost Judgment. A presne tak sa bude volať aj pokračovanie.

Titul by mal v domácom Japonsku vyjsť ešte tento rok. Konkrétne tam istý čas svietil dátum 24. september. Užiť by si ho mali hráči tak na PlayStation 4, ako aj PlayStation 5. Z uvedených informácií naviac vyplýva, že sa do ulíc Kamuroča opäť vydáme v koži skúseného vyšetrovateľa Takajukiho Jagamiho.

Ako je však známe, japonská herná produkcia nie je dvakrát naklonená paralelnému vydávaniu hier aj na západe. Je preto možné, že v našich končinách si na Lost Judgment budeme musieť počkať o niečo dlhšie. Viac by sme sa mohli dozvedieť dnes po 16. hodine, kedy je naplánované oficiálne vysielanie.

Zatiaľ si môžete prečítať našu recenziu na pôvodný diel, ktorý sme si pred časom zahrali na vylepšenej verzii pre konzolu Xbox Series X.

Na záver len dodáme, že aj keď PlayStation Store sa postaral o únik, na Microsoft sa ani zďaleka nechytá. Minulý rok sme sa vďaka nemu dozvedeli množstvo podstatných informácií, vrátanie tých, ktoré sa týkali „novej“ Mafie.