PlayStation Showcase nás čaká dnes večer. Čo môžeme očakávať?

Odoberaj novinky cez  Google News
PlayStation Showcase nás čaká už dnes večer
Zdroj: playstation.com

Stream od spoločnosti Sony, na ktorý čakalo toľko fanúšikov a samozrejme aj my, začne už dnes večer. Konkrétne od 22. hodiny sa môžeme tešiť na PlayStation Showcase. Oficiálne nevieme nič o tom, aké hry, prípadne hardvér bude predstavený. Aj preto špekulácie naberajú na obrátkach.

Skôr ako si tieto špekulácie v krátkosti rozoberieme, pripomeňme si, kde budeme môcť samotný prenos pozerať. Samozrejmosťou bude oficiálny YouTube kanál a Twitch. Celé by to malo trvať približne 40 minút. Na prvý pohľad sa zdá, že pôjde o krátky prenos, ale rovnako to trvalo aj pred rokom. Z tohto hľadiska nás teda nečaká žiadna zmena.

Vráťme sa však späť k spomínaným špekuláciám. Pre dnešný PlayStation Showcase však nič oficiálne potvrdené nebolo. Na internete sa však objavilo viacero „únikov“. S najväčšou pravdepodobnosťou sa nedočkáme predstavenia PSVR 2.

Na čo sa teda môžeme tešiť. Pravdepodobnejšie bude predstavenie, resp. ďalšie informácie o hrách ako Gran Turismo 7, Horizon Forbidden West, či God of War Ragnarok. Sony sa pred časom nechalo počuť, že sa v rámci prenosu chce zamerať na hry, ktoré majú vyjsť okolo tohtoročných Vianoc, či začiatkom roka 2022.

K dispozícii budú aj hry tretích strán. Možno tak uvidíme hry ako Call of Duty: Vanguard, Death Stranding Director´s Cut či next-gen update GTA V. Všetko ukáže až dnešný večer.