Phasmophobia dostane vianočný update

Odoberaj novinky cez  Google News
Phasmophobia ilustračná foto
Zdroj: gamespot.com

Začiatkom tohto mesiaca sa ukázalo, že hra na lovcov duchov Phasmophobia dostane tajomný vianočný update. Do jednej z najlepších hororových hier na PC bude pridaných viacero nových funkcií. Doposiaľ bolo odhalených niekoľko z týchto nových funkcií, vrátane zaujímavej vyhliadky na strašidelný vyvolávací kruh.

Začiatkom novembra si fanúšikovia všimli nový prírastok na Trello nástenke vývojárov z Kinetic Games. Ten niesol názov „Vianočná [REDACTED] aktualizácia“ spolu so zoznamom upravených položiek odhalili aj pridanie nových otázok pre Ouija dosku. Pôjde teda o nadviazanie na poslednú aktualizáciu s názvom Nightmare.

Na spomínanú nástenku vývojárov bolo pridaných niekoľko podrobností, takže máme lepšiu predstavu o tom, čo vianočný update hry Phasmophobia prinesie. Zdá sa, že hlavným bodom zoznamu sú štyri nové „posadnutia“. Mohlo by ísť o predmety, o ktoré sa duchovia obzvlášť zaujímajú. Prvým odhaleným bol prekliaty variant Voodoo bábiky, no najzaujímavejší je práve vyššie spomínaný vyvolávací kruh.

Hlavnou premisou hry Phasmaphobia je, že dorazíte na miesto, kde straší, a vašou úlohou je pomocou zbierania dôkazov a pomalým vylákaním ducha zistiť, o aký tip entity ide. Pridanie vyvolávacieho kruhu dáva možnosť rýchlejšie vyvolať ducha na konkrétnom mieste, alebo ho možno dokonca uväzniť.

Phasmophobia sa nedávno dočkala rozsiahlej aktualizácie s úplne novou mapou kempingu a viacerými ďalšími duchmi. Takže sa zdá nepravdepodobné, že by vývojári pridali niečo príliš bláznivé, ako napríklad mapu s vianočnou tematikou. Na druhej strane vďaka tajnostiam okolo tejto aktualizácie je to určite vzrušujúcejšie. Koniec-koncov, dočkali sme sa tematiky aj počas halloweenu, takže si vývojári možno nechali nejaké eso v rukáve.

Na záver len dodáme, že pre viac herných noviniek sledujte náš web.