Patch do UFC 4 pridáva českého zápasníka. Vylepšuje však aj ostatných

Odoberaj novinky cez  Google News
UFC 4
Zdroj: ea.com

Vývojári z EA Vancouver pripravili ďalší patch pre UFC 4. Ten rovnako ako v predchádzajúcich mesiacoch prináša okrem opráv chýb a vylepšení hry taktiež aj nových zápasníkov. Štvrtkový update je však špeciálny aj pre českých a slovenských fanúšikov MMA.

Ako informovali samotní vývojári na svojich stránkach, tuzemskí hráči budú môcť vstúpiť do oktagonu s českým zápasníkom Jiřím „Denisom“ Procházkom. Ten sa tak stáva súčasťou oficiálnej súpisky. Procházka je zaradený do kategórie poloťažkej váhy a okrem zodpovedajúceho vzhľadu, vrátane účesu a brady, ponúka aj veľmi solídne hodnotenie 4/5.

Premenené na drobné, Procházka má v UFC 4 3,5 bodov pre úchopy a zhodne 4,5 bodov pre údery a celkovú výdrž. Rozhodne tak nestojí na okraji spektra a jeho využívanie v súbojoch bude mať svoje opodstatnenie aj s ohľadom na výsledok. Za zmienku stojí aj fakt, že ide o jediného českého zástupcu v tejto hre od EA. Fanúšikovia sa ho preto snažili pridať prostredníctvom editoru už dávno. Nakoniec ich vývojári vypočuli a českého zápasníka pripravili oficiálne.

Ďalším doplnkom, ktorý do UFC 4 prichádza je Connor McGregor v podobe z UFC 178. Vtedy nastúpil do zápasu proti Dustinovi Poirierovi. Zápas vtedy lepšie zvládol Connor. Vývojári preto pár dní pred „odvetou“, ktorá sa konala len dnes ráno, chceli využiť oslavu úspechov McGregora. Pripomenieme však, že dnešné stretnutie prehral, keď od Dustina dostal v 2. kole technické KO.

Zaujal ťa tento článok, alebo si v ňom našiel chybu? Budeme radi ak nám o chybe napíšeš.
Prostredníctvom FB a IG pridávame denne dôležité herné, filmové aj seriálové novinky, ktoré potrebujete.
Zaujímavý článok
Kingston predáva hernú divíziu HyperX
Kingston predáva svoju hernú divíziu HyperX