Pascal’s Wager, mobilná soulslike hra, dorazí na PC

Odoberaj novinky cez  Google News
Pascal’s Wager
Zdroj: dailyadvent.com

Kladne prijatý mobilný titul Pascal’s Wager sa budúci mesiac dostane na PC. Veľkým úspechom hry bolo práve to, ako sa im podarilo zakomponovať ovládanie na mobilné zariadenia. Verzie pre Android a iOS vykazovali slušnú produkčnú hodnotu. Hra bola označovaná ako jedna z najlepších mobilných hier za posledné roky.

Titul však na PC nikdy nedorazil, ale to sa čoskoro zmení. Vývojári TipsWorks oznámili, že Pascal’s Wager: Definitive Edition dorazí na Steam 12. marca. Táto verzia bude obsahovať všetky doteraz vydané obsahy vrátane rozšírenia The Tides of Oblivion a režim Into the Dark Mist, ako aj tri outfity pre postavu do hry.

Verzia pre PC prináša aktualizované vizuálne prvky a podporu 4K a ultraširokého rozlíšenia. Budete ho tiež môcť spúšťať pri neobmedzenej snímkovej frekvencii. Rovnako budete mať na výber či hru chcete hrať na myši alebo klávesnici. informácie priniesol portál VG247.

Pascal’s Wager, ktorý vyvinul malý tím v Šanghaji, je zasadený do sveta temného fantasy s názvom Solas. Vo svete sa uchýlila tmavá hmla a záhadné choroby infikovali strážcov svetla menom Colossus. Boj tejto hry by si mali obľúbiť najme milovníci soulslike hier, ale prináša niekoľko zaujímavých zvratov, ktoré pomáhajú rozbehnúť akciu. Hru si na Steame môžete predobjednať aj s 10% zľavou.