Partisans 1941 vychádza práve dnes

Odoberaj novinky cez  Google News
Partisans 1941 - Alter Games, Daedalic Entertaiment
Zdroj: PressKit

Ruský výrobca Alter Games a nemecký vydavateľ hier Daedalic Entertainment vydávajú modernú, real-time taktickú hru inšpirovanú kultovou klasikou Commandos. Hra sa volá Partisans 1941. Tá oficiálne vychádza dnes a prostredníctvom digitálnej platformy Steam bude dostupná o 15:00.

Príbeh hry sleduje udalosti okupácie východného frontu počas druhej svetovej vojny. Jej prednosťou je unikátna kombinácia akcie vášho komanda, real-time stratégie a aj riadenie základne. Prvé dve zo spomínaných vierohodne poznáme z kultovej klasiky, Commandos.

Hráčov poteší aj mnoho iných funkcií, ktoré hra ponúka. Obsahuje prvky stealthu, svoje postavy môžete trénovať a vylepšovať a súboje si musíte strategicky premyslieť. So svojou skupinkou partizánov sa postavíte proti nacistom za nepriateľskou líniou. Samozrejmosťou je využívanie terénu vo váš prospech a prvotná obhliadka situácie, proti ktorej stojíte, so skautom.

Na hru vám prinesieme aj recenziu. Naši redaktori sa do hrania už pustili. Sledujte náš web ak si chcete prečítať detailnú analýzu hry, spolu s jej hodnotením.

Zaujal ťa tento článok, alebo si v ňom našiel chybu? Budeme radi ak nám o chybe napíšeš.
Prostredníctvom FB a IG pridávame denne dôležité herné, filmové aj seriálové novinky, ktoré potrebujete.
Zaujímavý článok
Mass Effect Legendary Collection
Mass Effect: Legendary Edition je už v predaji