Pamäte Kingston FURY vyrážajú do boja

Odoberaj novinky cez  Google News
Pamäte Kingston FURY
Zdroj: kingston.com

Nový rad búra prekážky na ceste k víťazstvu.

Kingston FURY, divízia spoločnosti Kingston Technology, lídra v oblasti pamäťových produktov a technologických riešení, oznámila zahájenie dodávok svojich výkonných pamätí. Ide o pamäte Kingston FURY Renegade, Kingston FURY Beast a Kingston FURY Impact. Počítačoví nadšenci a hráči teraz môžu svojim systémom dopriať vytúžený upgrade. To všetko vďaka pamäťovým modulom DDR4 s RGB podsvietením, bez RGB podsvietenia alebo DDR3 modulom.

Pamäte Kingston FURY Renegade DDR4 RGB sú ideálne pre hráčov

Pre hráčov, ktorí si potrpia nielen na špičkový výkon, ale aj na vzhľad svojich strojov. Umožnia zvýšiť snímkovú frekvenciu pri hraní hier, zabezpečiť plynulé streamovanie alebo ľahko editovať krátke videá napríklad pre Instagram Reels. Ponúkajú rýchlosť až 4600 MHz spolu s nízkymi latenciami CL15–CL19. Dynamické RGB podsvietenie využíva patentovanú technológiu Kingston FURY Infrared Sync Technology. Tá zabezpečuje plynulé a synchronizované svetelné efekty bez dodatočných káblov. Pamäte Kingston FURY Renegade sa môžu pochváliť aj ultra vysokými rýchlosťami až 5333 MHz doplnenými rýchlym časovaním CL13–CL20. Zdobí ich štýlový čierny tvarovaný chladič, ktorý farebne ladí s čiernou PCB doskou plošného spoja. Pamäte sú certifikované pre Intel XMP (Extreme Memory Profile) a optimalizované pre najnovšie čipové sady Intel. V BIOSe stačí ručne zvoliť vyladený profil a ste pripravení postaviť sa všetkým herným protivníkom. K dispozícii sú jednotlivé moduly s kapacitou 8 až 32 GB, alebo sety 2, 4 a 8 modulov. S celkovou kapacitou až do 256 GB.

Pamäte Kingston FURY Beast umožňujú výrazné navýšenie výkonu pre hry, ale aj pre strih videa alebo renderovanie. Tí, čo hľadajú výhodný upgrade a zároveň chcú ohúriť svetelnými efektmi, môžu siahnuť po pamätiach Kingston FURY Beast s RGB. K dispozícii sú jednotlivé moduly s kapacitou 8 až 32 GB a sety s celkovou kapacitou 16 až 128 GB. Pre tých, ktorým ide len o výkon a nepotrebujú svetelné efekty, sú pripravené pamäte Kingston FURY Beast DDR4. Majú štýlový nízkoprofilový dizajn chladičov a sú k dispozícii ako samostatné moduly s kapacitou 4 až 32 GB. Alebo aj v setoch s celkovou kapacitou 8 až 128 GB.

Oba typy pamätí sú vybavené funkciou automatického PnP pretaktovania pri 2666 MHz a podporujú Intel XMP a  AMD Ryzen. K dispozícii sú tiež sety DDR3 pamätí.

Pamäte aj pre notebooky alebo malé zariadenia

Aby ste minimalizovali lagy systému a prenikli do sveta úžasných grafických detailov aj na notebooku, osaďte pamäťové sloty FURY Impact. Pamäte Kingston FURY Impact DDR4 sú pripravené pre Intel XMP a pre AMD Ryzen. Ich kapacita činí až do 64 GB a umožňujú automatické PnP pretaktovanie na frekvenciu až 3200 MHz. Podporujú aj najnovšie technológie procesorov Intel a AMD. Elegantná čierna PCB doštička sa jednoducho inštaluje. Vďaka nízkemu napájaciemu napätiu 1,2 V dosiahnete efektívne zvýšenie výkonu bez nadmerného zahrievania a rušivého spúšťania ventilátorov notebooku. K dispozícii sú tiež pamäte typu DDR3 s rýchlosťou až 1866 MHz.

“Sme radi, že môžeme na trh uviesť ďalšie skvelé pamäte s vysokým výkonom a sprievodnými zákazníckymi službami, na ktoré si hráči a počítačoví nadšenci zvykli. Z nášho portfólia pamätí Kingston FURY si môže vybrať každý presne to, čo mu chýba, nech už sa rozhoduje na základe rozpočtu alebo hľadá spôsob, ako posunúť svoje herné zážitky na maximum.“

Iwona Zalewska, obchodná manažérka Kingston pre pamäte DRAM v regióne EMEA

Rad DRAM pamätí Kingston FURY ponúka okrem extrémneho výkonu aj pocit istoty vďaka 100% továrenskému testovaniu pri konkrétnej rýchlosti, doživotnej záruke a technickej podpore, ktorá sa opiera o viac než 30 ročné skúsenosti. Ďalšie informácie nájdete priamo na stránkach spoločnosti Kingston na tomto odkaze.