Pamäte Kingston FURY prinášajú výkon DDR5

Odoberaj novinky cez  Google News
Kingston FURY Beast DD5
Zdroj: kingston.com

Kingston ohlásil, že začína distribúciu špičkových pamätí Kigston FURY Beast DDR5. Tieto nové, špičkové pamäte prichádzajú na trh súbežne s uvedením čipovej sady Intel® Z690 a procesorov Intel® Core™ 12. generácie. Je to prvá platforma, ktorá podporuje nový pamäťový štandard. Ponúka záujemcom vyšší výkon a lepšiu integritu dát nastupujúcej technológie DDR5.

Pamäť Kingston FURY Beast DDR5 predstavuje novú úroveň rýchlosti, kapacity a spoľahlivosti. Je vybavená arzenálom pokročilých funkcií, ako sú automatická interná korekcia chýb pre lepšiu stabilitu pri extrémnych rýchlostiach, dva 32-bitové subkanály pre efektívnejšie čítanie dát a vstavaný obvod na správu napájania. Ten pomáha dodávať potrebnú energiu, keď je najviac potrebná. Nové pamäte nájdu uplatnenie najmä pri hraní hier v tých najextrémnejších nastaveniach. Dokonca aj pri živom streamovaní v rozlíšení 4K+ alebo pri spracovaní rozsiahlych animácií a 3D renderovaní.

„Technológia DDR5 je konečne pripravená predviesť svoj potenciál. Sme hrdí na to, že stále držíme krok s najnovším vývojom a dokázali sme pripraviť pre hráčov a počítačových nadšencov nové prírastky do nášho radu Kingston FURY. Používatelia majú pri prechode na nové pamäte Kingston FURY Beast DDR5 istotu, že boli otestované a schválené spoločnosťami MSI, ASUS, ASRock a Gigabyte, poprednými svetovými výrobcami základných dosiek2.“

Iwona Zalewska, obchodná manažérka pre DRAM pamäte spoločnosti Kingston

Vďaka mimoriadnej rýchlosti a automatickej plug-n-play konfigurácii pri frekvencii 4800 MHz je Kingston FURY Beast DDR5 ideálna pre všetkých

Je ideálna pre všetkých, čo chcú zo svojich platforiem novej generácie vydobyť maximálny výkon a vychutnať si zážitok z hry do posledného detailu.

Pamäť je navyše pripravená a certifikovaná pre Intel XMP 3.0. Používatelia tak môžu očakávať ľahké, stabilné a certifikované pretaktovanie s dvoma prispôsobiteľnými profilmi rýchlostí a časovania.

Kingston FURY Beast DDR5 s konkrétnou rýchlosťou 4800 alebo 5200 MHz je možné zakúpiť ako samostatné 16 GB moduly alebo v sete po 2 kusoch. Ponúkajú obmedzenú doživotnú záruku a povestnú spoľahlivosť produktov spoločnosti Kingston.

OznačenieKapacita
KF548C38BB-1616 GB 4800 MHz Kingston FURY Beast DDR5 – samostatný modul
KF548C38BBK2-3232 GB 4800 MHz Kingston FURY Beast DDR5 – set 2 modulov
KF552C40BB-1616 GB 5200 MHz Kingston FURY Beast DDR5 – samostatný modul
KF552C40BBK2-3232 GB 5200 MHz Kingston FURY Beast DDR5 – set 2 modulov

Vlastnosti a parametre pamätí

  • Vyššia základná rýchlosť: Pamäť DDR5 s vysokou základnou rýchlosťou 4800 MHz je o 50 % rýchlejšia ako pamäť DDR4.
  • Lepšia stabilita pri pretaktovaní: On-die ECC (ODECC) technológia pomáha udržiavať integritu dát na zaistenie maximálneho výkonu a spoľahlivosti aj pri prekonávaní limitov!
  • Vyššia efektivita spracovania dát: Vďaka dvom nezávislým 32-bitovým subkanálom a dvojnásobnej dĺžke pamäťových bánk aj množstvu dát prenášaných v jednej transakcii (burst lenght) sa výnimočný výkon pamätí DDR5 prejaví najmä v najnovších hrách, programoch a náročných aplikáciách.
  • Sú pripravené a certifikované pre Intel® XMP 3.0: Vylepšené optimálne prednastavenie časovania, rýchlostí a napätia pre pretaktovanie a uloženie nových používateľsky prispôsobiteľných profilov využívajúcich programovateľný modul PMIC.
  • Schválené poprednými svetovými výrobcami základných dosiek: Pamäte boli otestované a schválené, takže môžete s istotou stavať alebo upgradovať PC s kompatibilnou základnou doskou.
  • Nízkoprofilový chladič: Novo navrhnutý chladič má unikátny štýl a zabezpečuje účinné chladenie.
  • Frekvencie: 4800 MHz, 5200 MHz
  • Latencia: CL38, CL40

Oveľa viac informácií nájdete na oficiálnej stránke spoločnosti.