Overwatch oslavuje svoj piaty rok novým Anniversary eventom

Odoberaj novinky cez  Google News
Event Anniversary v hre Overwatch
Zdroj: Blizzard

Povedali by ste, že je to už päť rokov, čo na vašich herných zariadeniach hráte Overwatch? Áno, je to naozaj už taká dlhá doba. Pre niekoho nepochopiteľná hra, pre nás jednoznačne adept na zabitie niekoľko hodín za monitorom. Najlepšie s priateľmi. Pri tejto príležitosti prichádza do hry už pravidelná oslava výročia s názvom Overwatch Anniversary.

Ako je už pri nových eventoch zvykom, na rad prišli nové skiny. Tentoraz pre Sombru, Moiru a Baptistu, ktorý sa môže pochváliť parádnym afro účesom. K dispozícii je tiež trio nových epických skinov, ktoré je možné získať plnením týždenných výziev. Za odohranie deviatich hier v módoch Quick Play, Competitive alebo Arcade dostanete spreje, emotikony a vyššie spomenuté epické skiny.

Okrem nových skinov sa hráčom dočasne sprístupnia skiny aj z iných eventových udalosti. Za nahranú menu si môžete teda odomknúť skin napríklad z prechádzajúcich eventov. Či už vianočných, halloweenskych alebo ostatných. Tak smelo do hry. Overwatch Anniversary potrvá až do 8. júna, kedy zhodou okolností bude mať premiéru aj nový seriál Resident Evil na Netflixe.

Ak vás skôr zaujíma pokračovanie hry Overwatch, môžete si prečítať tento článok. Blizzard sa nám totiž chystá už čoskoro predstaviť dve hodiny úplne nových gameplay záberov z hry Overwatch 2. V článku sa dozviete kedy, kde a ako živé vysielanie sledovať aby ste oň neprišli.