Overwatch bude zadarmo na vyskúšanie, tentoraz na dlhší čas

Odoberaj novinky cez  Google News
Overwatch bude zadarmo
Zdroj: playoverwatch.com

Momentálne prebieha v hre Overwatch jeden z najlepších (a najkrajších) eventov vôbec – Winter Wonderlands. V jednoduchosti povedané, vianočný event s novými skinmi, mapami a módmi, ktoré vás zaručene dostanú do sviatočnej nálady. Ak však Overwatch ešte nemáte a radi by ste si ho pred kúpou vyskúšali, budete mať jedinečnú príležitosť. Overwatch bude na istý čas zadarmo.

Nie je žiadnou novinkou, že Blizzard ponúkne Overwatch zadarmo na vyskúšanie počas istého obdobia. Zvyčajne sú to takzvané víkendy zadarmo, kedy si počas dvoch, až troch dní môžete hru bezplatne vyskúšať a následne kúpiť. Za predpokladu, že sa vám zapáčila. Tento rok je to však iné a keďže hovoríme o Blizzarde, dá sa to považovať za taký menší Vianočný darček. Overwatch totiž bude zadarmo na vyskúšanie až do nového roka. Konkrétne do 4. januára, kedy končí vianočný event v hre.

Vyskúšať si tak môžete všetkých 32 hrdinov a 28 máp bez obmedzenia a bez toho, aby ste za hru museli platiť. Navyše, ak sa rozhodnete si hru nakoniec kúpiť, je momentálne takmer v polovičnej cene. Všetok postup hrou, ktorý ste počas obdobia zadarmo získali, sa vám samozrejme prenesie aj do plnej hry. Nemusíte sa teda báť, že budete musieť začínať od začiatku.

Overwatch je hra plná rôznych eventov. Celkovo ich je počas roka 5. V hre sa okrem Vianoc oslavuje aj Čínsky nový rok, Halloween a výročie hry.