Otvorená beta verzia sci-fi lootovacej strieľačky Space Punks od Flying Wild Hogs bude k dispozícii za necelý mesiac

Odoberaj novinky cez  Google News
Space Punks The Core One update
Zdroj: flyingwildhog.com

Popredné poľské vývojárske štúdio Flying Wild Hog dnes oznámilo dátum spustenia otvorenej beta verzie svojej top-down lootovacej strieľačky Space Punks. Už čoskoro budú môcť hráči na PC prostredníctvom obchodu Epic Games Store “rozcupovať vesmír” v galaxii zbraní, slávy a nadštandardnej akcie Space Punks. Tento míľnik je dôležitým krokom v pokračujúcom vývoji Space Punks ako free-to-play titulu v rámci živej služby.

Hra Space Punks, ktorú vyvinulo krakovské štúdio Flying Wild Hog, je free-to-play akčná hra na hrdinov (ARPG) zasadená do neúctivého sci-fi vesmíru, kde sa hráči prebojovávajú k sláve a bohatstvu zarábaním jednoduchých peňazí extrémne nebezpečnými spôsobmi. Space Punks vydáva popredný britský vydavateľ videohier Jagex, autor a vydavateľ kultovej série živých hier RuneScape, ktorý do najnovšieho titulu Flying Wild Hog vnáša svoje viac ako dvadsaťročné skúsenosti s tvorbou živých hier.

V rámci aktualizácie otvorenej bety (čiže aktualizácie “The Cracked One” pre tých, ktorí sledujú vývoj) sa noví aj vracajúci sa hráči dočkajú prepracovania základnej hernej slučky s novými vylepšeniami systému “Get-A-Job” a Craftron 2000, rovnako ako nového obsahu pre záverečnú hru s “The Crack”, novým nekonečným zážitkom, ktorý sa odohráva v hlbinách akejsi čiernej diery, kam sa môžu až štyria hráči spoločne ponoriť, aby preskúmali nevedno a dosiahli nekonečna.

Michał Kuk, vedúci krakovského štúdia Flying Wild Hog a riaditeľ hry Space Punks povedal:

“Sme neuveriteľne hrdí na to, čo sme sa Space Punks doteraz vytvorili. Niekoľko posledných mesiacov predbežného prístupu bolo zásadných pre zdokonalenie a vyladenie základných herných konceptov, ktoré chceme vytvoriť v súlade so všetkými dôležitými pripomienkami hráčov v každom kroku vývoja.Hráči sa môžu tešiť na jedinečnú kombináciu nadpriemerného akčného sci-fi RPG zabaleného do sebauvedomelého humoru, s dostatkom zbraní, granátov, gadgetov a vychytávok, aby sa stále mali k čomu vracať. znamená, že sa tešíme, až vo svete Space Punks privítame viac hráčov ako kedykoľvek predtým, ale to neznamená, že sme skončili s počúvaním našej dôležitej hráčskej komunite alebo že sme s prácou na hre “skončili”. Máme toho oveľa viac, čo chceme v nasledujúcich mesiacoch pridať. Nemôžeme sa dočkať, až širokej hráčskej verejnosti ukážeme, na čom sme pracovali!”

Phil Mansell, generálny riaditeľ spoločnosti Jagex, povedal

“Space Punks stelesňuje filozofiu živých hier spoločnosti Jagex, pretože hráčom ponúka neustále sa vyvíjajúci multiplayerový zážitok so silným dôrazom na spoločenské hry. Úzka spolupráca s hernou komunitou je základom všetkého, čo pre sériu RuneScape robíme, takže je pre nás úplným potešením spolupracovať so štúdiom ako je Flying Wild Hog, ktorého hodnoty sa tak úzko zhodujú s našimi.Bolo nám cťou podporovať Flying Wild Hog počas vývoja predbežného prístupu a tešíme sa, že ich budeme podporovať aj počas verzie otvorenej bety v Epic Games Store, kedy budú pokračovať v budovaní dlhodobého a zmysluplného vzťahu s hráčmi počas roku 2022 a ďalej.”

Hráči sa môžu do otvorenej bety hry Space Punks zapojiť priamo od 20. apríla 2022. Tí, ktorí chcú ďalej podporiť prebiehajúci vývoj hry a vyzerať pri tom skvele, si môžu zakúpiť Founders Pack. To priamo v obchode Epic Games Store. Space Punks Founders Pack sa je k dispozícii v dvoch variantoch:

  • Swag Pack: Základný balíček pre každého začínajúceho zvedavca odomyká všetky štyri hlavné postavy. Obsahuje aj Battle Pass pre prvú sezónu. Ten bude spustený neskôr v otvorenej bete, a exkluzívne pozadie, štyri emoty, Epic Cape a efekt Epic Dash. Cena: 29,99 USD / 23,99 € / 21,99 GBP
  • Splendor Pack: V tejto ultimátnej štartovacej sade pre hardcore darebákov nájdete všetko, čo je obsiahnuté v balíčku Swag Pack. Ale naviac aj ďalšie výhody – 25 skipov úrovní pre Season 1 Battle Pass, štyri Epic Character Skins, Epic Player Entrance a ďalšie. Cena: 49,99 USD / 39,99 € / 34,99 GBP

Otvorená beta verzia hry Space Punks bude na PC zadarmo k dispozícii od 20. apríla prostredníctvom obchodu Epic Games Store. Aktualizácia otvorenej beta verzie obsahuje významné aktualizácie hry vrátane prepracovania základnej hernej slučky a zavedenie nekonečných dungeonov na konci hry.

Najnovšia upútavka