Opäť unikli nové zábery z hry Rainbow Six: Parasite

Odoberaj novinky cez  Google News
Rainbow Six Parasite
Zdroj: ubisoft.com

Len pred pár týždňami sme na našom webe informovali o uniknutých záberoch z pripravovanej hry Rainbow Six: Parasite a už tu máme ďalšie. Zdá sa, že Ubisoft si veľmi nedáva pozor, komu sprístupní hru a komu nie. V skutočnosti sa však hráči nemajú na čo sťažovať, konečne sa môžu bližšie pozrieť na to, ako bude hra vyzerať. Upozorňujeme však, že tento titul je stále vo vývoji a veľa vecí sa ešte môže zmeniť. Alebo ostať rovnakých.

Tentoraz pochádza únik od používateľa SkyLeaks, ktorý ich uverejnil po častiach na svojom Twitteri. Nižšie nájdete nové gameplay zábery z hry Rainbow Six: Parasite. V čase písania tohto článku ešte všetky videá fungujú bez problémov. Tentoraz v nich môžeme vidieť postavu menom Ela, dobre známu z hry Rainbow Six Siege, tak ako aj všetky ostatné postavy v hre.Tak, ako sme povedali pri minulom článku, aj v tomto prípade musíme uznať veľký vplyv hry Rainbow Six Siege. Hrateľnosť, mechaniky, pohyby a veľa iných vecí sú dôverne známe každému hráčovi tejto online strieľačky. Jediné, čo sa zmenilo, je príbeh a vaša úloha. Tou je zbierať vzorky cudzieho vírusu, ktorý robí neplechu. Hra sa dá prirovnať k Left 4 Dead 2 a podobným titulom, kde skupinka hráčov prechádza nebezpečnou oblasťou a svoju misiu končí v bezpečnej miestnosti.

Vo videu môžeme po novom vidieť aj voľbu výbavy, napríklad granátov a zbraní. To nám dáva konečne bližší pohľad na to, ako sa budeme na misie pripravovať. Avšak, tak ako sme spomínali na začiatku, ide o hru, ktorá je stále vo vývoji. Množstvo vecí tak ešte môže byť predmetom zmien. Alebo aj nie. Záleží už len na vývojároch. Rainbow Six: Parasite nie je oficiálny názov hry, ide o dočasné meno, ktoré bude predmetom zmien. Zatiaľ nemá stanovený ani presný dátum vydania.