Oddworld: Soulstorm sa prezentuje vo vyše desaťminútovej ukážke

Odoberaj novinky cez  Google News
Oddworld: Soultstorm na PS5 Showcase
Zdroj: Playstation.com a Spawn.sk

Už na budúci týždeň vychádza Oddworld: Soulstorm. Po dlhých rokoch sa tak vráti odvážny revolucionár Abe, ktorý sa pokúsi oslobodiť ďalších zo svojej rasy z reťazov nemilosrdných otrokárov. Hra sa preto dočkala gameplay záberov.

Dvanásť minút hrania pre magazín IGN komentuje Lorne Lanning, ktorý na hre pracuje v pozícii game directora. Abe musí zachrániť kolegov uzamknutých v blízkej bani, nastúpiť do vlaku a čo najrýchlejšie zmiznúť, než si ich niekto všimne.

Lanning v ukáže spomína crafting, Abe je totiž šikovný v tom, že z okolitého bordelu si vie vyrobiť pomôcky alebo jednoduché zbrane. Proti dobre vyzbrojeným nepriateľom však aj tak nemá veľké šance. Je to vidieť aj pri prvej konfrontácii. Hra vás preto navádza na tzv. stealth hranie.

Na záver len dodáme, že na Oddworld: Soulstorm sa môžu tešiť majitelia PlayStation 5, ktorí si zároveň predplácajú službu PlayStation Plus. Do jej ponuky totiž zamieri hneď po vydaní. V rovnaký deň, teda 6. apríla sa objaví taktiež na konzolách PlayStation 4 a na PC skrz Epic Games Store.