Obchod PlayStation spustil výpredaj, pozrite si najlepšie ponuky

Odoberaj novinky cez  Google News
Januárový výpredaj v obchode PlayStation
Zdroj: playstation.com

Zatiaľ čo konzola PlayStation 5 je stále nedostupná, môžete sa potešiť aspoň novými hrami na svoju PlayStation 4. Alebo aj na novú konzolu, ak ste jeden z tých šťastných, ktorí si ju kúpiť stihli. Obchod PlayStation spustil januárový výpredaj hier už teraz a my vám prinášame prehľad hier, ktoré by ste nemali minúť.

Aj veľké tituly s veľkou zľavou

Celý výpredaj začal 22. decembra a potrvá celý mesiac až do 22. januára. Ak si však myslíte, že celý mesiac budú v ponuke rovnaké hre, nemáte celkom pravdu. Na 8. januára je naplánovaná obnova ponúkaných hier v zľave, takže po Novom roku sa vám oplatí pozrieť sa na výpredaj znovu. Jedinou výnimkou v celom výpredaji je hra Call of Duty: Black Ops Cold War. Tá je v ponuke iba do 5. januára so zľavou 25%.

Hráči, ktorí dúfajú, že uvidia v zľave aj Demon’s Souls budú sklamaní. Bohužiaľ, hra si stále drží plnú cenu a v tomto výpredaji ju pravdepodobne neuvidíme. Vybrať si môžete z množstva iných ponúk, z ktorých vyberáme napríklad:

Avšak ešte predtým, než svoje peniaze pustíte v obchode PlayStation Store majte na pamäti, že Valve si tiež pripravilo zimný výpredaj hier. Ak teda máte okrem konzoly PlayStation aj herný počítač a chýbajú vám na ňom niektoré vaše obľúbené hry, stojí za pozornosť aj tento výpredaj. Okrem toho je zimný výpredaj aj v obchodoch GOG a na Epic Store. Stačí len nájsť hru a pozrieť sa, kde je lacnejšia.

V prípade, že vás zaujíma, aké sú najlepšie hry na PlayStation, ktoré vyšli počas tohto roka, prečítajte si tento článok. V ňom sme zhrnuli najlepšie hodnotené hry na PlayStation za rok 2020. Možno vám nejaká z nich chýba a doplníte si ju do zbierky práve počas tohto výpredaju.