Nvidia vám k novej RTX karte pribalí aj Watch Dogs: Legion

Odoberaj novinky cez  Google News
Nvidia Watch Dogs Legion
Zdroj: spawn.sk

Zaujali vás čisto nové, iba pred pár hodinami predstavené grafické karty od Nvidie z rady 3000? Veríme, že áno. Ponúkajú vysoký výkon a vďaka novej architektúre aj veľmi lákavé ceny. Ako to už býva zvykom, k novej grafickej karte môžete teraz získať aj hru – Watch Dogs: Legion.

Viac o predstavených grafických kartách rady 3000 si môžete prečítať v tomto našom článku. Ak sa rozhodnete zakúpiť si jednu z nich, či už to bude Nvidia 3070, 3080 alebo 3090, môžete počítať s darčekmi navyše. Ponuka bude platná od 17. septembra až do 29. októbra. Hru dostanete formou digitálneho kódu.

Ak sa práve nechystáte svojpomocne upgradovať počítač, alebo chcete kúpiť rovno celú zostavu, aj v tomto prípade môžete využiť ponuku. Bude totiž platná aj v prípade niektorých kompletných zostáv. Podmienkou je, aby zostava obsahoval jednu z vyššie uvedených grafických kariet.

Watch Dogs: Legion však nie je jediná vec, ktorú dostanete grátis. Tešiť sa môžete aj na celý jeden rok predplatného služby GeForce Now – zadarmo. Táto služba ponúka cloudové hranie hier na tých najlepších virtuálnych strojoch od Nvidie. Jediné, čo k tomu potrebujete, je dostatočne rýchly internet. Výhodou tak je, že si môžete zahrať v podstate akýkoľvek náročný titul aj na starých počítačoch.

Aj iné tituly než nový Watch Dogs sa chystajú plne využiť potenciál nových grafických kariet od spoločnosti Nvidia. Nižšie si môžete pozrieť niektoré trailery, ktoré vyšli zároveň s oznámením týchto nových kariet a predstavujú to, čoho budú hry vďaka nim schopné. Patrí medzi ne aj Cyberpunk 2077 alebo dokonca aj Fortnite.