Nový univerzálny herný ovládač Razer Kishi pre iPhone

Odoberaj novinky cez  Google News
Razer Kishi
Zdroj: Razer.com

Razer predstavuje Razer Kishi, nový univerzálny herný ovládač pre iPhone. Vytvorený špeciálne pre streamovanie hier na zariadenia spoločnosti Apple, iPhone pomocou Xbox Game Pass Ultimate. Vďaka tomuto plne integrovanému prenosnému ovládaču si teraz hráči môžu užiť cez 100 hier. Tie majú dostupné vďaka predplatnej službe Xbox Game Pass Ultimate a to aj na cestách. Razer Kishi má okrem iného certifikát MFi a tak bezproblémovo funguje aj s ďalšími hrami na systéme iOS. Hlavne tie, ktoré podporujú využitie ovládača, vrátanie hier dostupných na Apple Arcade.

Univerzálny herný ovládač pre Razer Kishi pre iPhone prináša hráčom na mobiloch pokročílé herné funkcie a zároveň sľubuje lepšiu presnosť a ovládateľnosť vďaka stlačiteľnými analógovým páčkam, štandardnému rozloženiu multifunkčných tlačidiel a osemsmernému D-padu. Najnovší prírastok v rodine Razer Kishi si zachoval pohodlný a ergonomický dizajn, vďaka ktorému je táto rada známa. Najnovšie k nemu však pridáva aj monochromatické tlačidlá.

90 denná skúšobná verzia Xbox Game Pass Ultimate

Pri kúpe tohto ovládača hráči získajú taktiež 90-dennú skúšobnú verziu Xbox Game Pass Ultimate zdarma. Tá im umožní plynulo prechádzať medzi konzolami Xbox, počítačom a mobilným zariadením Apple iPhone. Viac informácií nájdete aj na oficiálnej stránke tohto produktu.

Rada ovládačov Razer Kishi je ocenená dvoma cenami Best of CES v roku 2020, titulom z CES 2021 a ocenením za najlepšie príslušenstvo ku konzole Xbox na Windows Central 2020. Teraz však ponúka hráčom ešte lepší zážitok z hrania na ľubovoľnej platforme. Cena tohto herného ovládača sa pohybuje na 109,99 eurách.

Nedávno sa konala konferencia E3, na ktorej sme síce nemali možnosť vidieť Razer Kishi, ale spoločnosť tu predstavila novinky v podobe nového ultra tennkého herného notebooku Razer Blade 14, 27-palcový herný monitor Razer Predator 27, prvú nabíjačku s technológiou nitridu gália Razer USB-C GaN Charger a dokonca filtračnú masku Project Hazel s RGB podsvietením riadené mobilným telefónom. O tomto, pôvodne koncepte sa dozviete viac aj z nášho článku.