Nový patch priniesol do Cyberpunk 2077 ďalšie menšie úpravy

Odoberaj novinky cez  Google News
Cyberpunk 2077
Zdroj: cyberpunk.net

O titule od poľských vývojárov z CD Projekt RED sa toho najmä na prelome rokov popísalo viac než dosť. Dokonca musel byť odstránený z PS Store, čo sa zmenilo len pred pár týždňami. Cyberpunk 2077 je však teraz už v relatívne dobrej kondícii a aj preto nový patch prináša len mierne úpravy.

Ako už býva zvykom, o úpravách informuje fiktívna moderátorka spravodajstva vo fiktívnej televízii sledujúcej reálne dianie v hre. Prvá „reportáž“ sa týka minimapy. Na jej fungovanie si hráči opakovane sťažovali. Pri jazde mestom totiž bolo veľmi ťažké včas zareagovať a správne odbočiť, obzvlášť pri vyššej rýchlosti. Vývojári teda upravili merítko a ikonu znázorňujúcu hráča umiestnili do spodnej časti. Cestovanie by teda malo byť o niečo pohodlnejšie.

Ďalšia zmena sa týka návštevy nočného klubu Clouds, kde si hráči v jednej z misií musia vybrať z dvoch postáv, pričom ide o muža a ženu. Spôsob výberu bol ale trochu mätúci, došlo preto na malú úpravu, aby nedochádzalo k omylom.

Posledná „reportáž“ sa týka možnosti resetovať body pridelené medzi dostupné perky, za čo hráči zaplatia len 13 200 eurodolárov. A to si už môže dovoliť takmer každý. Hráči tak môžu za rozumné peniaze vyskúšať iné herné štýly.

Čo hovoríte na novinky, ktoré priniesol nový patch do hry Cyberpunk 2077. Ich kompletný zoznam by mal byť na oficiálnych stránkach k dispozícii dnes večer.