Nový Battlefield zaznamenal ďalší únik. Týka sa reveal traileru

Odoberaj novinky cez  Google News
Hra Battlefield
Zdroj: origin.com

Battlefield 6 sa pomaly ale isto blíži a tak sa insideri rozhodli potešiť fanúšikov ďalším únikom dát. Tentokrát si súbor informácií pripravil Tom Henderson. Známy insider už spomínanej série a Call of Duty už v minulosti priniesol niekoľko špekulácií, ktoré sa nakoniec ukázali ako pravdivé. Čo teda vypustil na margo nového Battlefieldu? Približuje to portál DSOGaming.

Už skoršie informácie naznačujú, že nový diel by sa mal volať jednoducho – Battlefield. Odohrávať sa má v budúcnosti vzdialenej približne 10 rokov. Očakávať preto môžeme bojových robotov a vyspelejšie verzie dnešnej techniky. Prvý trailer má odhaliť doposiaľ neznámy ostrov, na ktorom sa bude odohrávať prírodná katastrofa. Má ísť o časovo limitovanú in-game udalosť, ktorá sa má na mape náhodne objavovať.

Obecne majú byť tieto udalosti na mapách novinky obvyklé – kartami zamieša veľká búrka, tornádo či vypustenie rakety. Autori tak majú naviazať na vydarený systém levolution zo štvrtého dielu Battlefield.

Trailer by nám mal ukázať aj V-22 Osprey, americký konvertoplán, ktorý budú hráči pilotovať. Odhalená mapa má naviac priniesť skôr spomenutú novinku, a to kapacitu až 128 hráčov na jednom serveri. Neskôr Henderson na svojom Twitteri vypichol, že jeho informácie nie sú výmysly ani klamstvá. Upozornil na to, čo sme spomenuli v úvode článku. Teda, že si svoju reputáciu buduje už 8 rokov.

Kedy sa predstavenia traileru ku hre Battlefield dočkáme nateraz nie je známe. V marci sme vám priniesli ďalšie špekulácie, ktoré hovorili, že by sa tak malo stať niekedy v priebehu mája. Dávalo by preto aj logiku, prečo sa insider rozhodol vypustiť informácie o traileri v týchto dňoch.