Nový Battlefield je potvrdený, odhalenie príde už čoskoro

Odoberaj novinky cez  Google News
Hra Battlefield
Zdroj: origin.com

Šéf Electronic Arts, Andrew Wilson sa v správe pre investorov vyjadril aj k novej hre Battlefield. Okrem toho, že naznačil kedy asi vyjde, ju aj oficiálne potvrdil. To hráčov a fanúšikov tejto série určite poteší. Na druhú stranu to nie je až také prekvapenie, keďže o novom Battlefielde už kolovalo množstvo informácií, aj keď nepotvrdených.

Posledná hra zo série Battlefield vyšla ešte v roku 2018, takže bol najvyšší čas oznámiť niečo nové. Doteraz to však boli viac-menej len dohady a nemohli sme si byť ničím istí. To sa zmenilo a nový Battlefield je oficiálne potvrdený. Andrew Wilson sa v správe pre investorov vyjadril, že ju chce u hráčov vidieť počas tohtoročných vianočných sviatkov.

Okrem jeho sľubu, že hra bude do Vianoc pripravená, sľúbil aj masívne a intenzívne súboje. Navyše potvrdil aj to, o čom sa doteraz len šepkalo – že nový Battlefield bude podporovať oveľa väčšie množstvo hráčov v jednom zápase, než akákoľvek Battlefield hra doteraz. Odhalenie by taktiež malo prísť čoskoro, už počas jari.

Zatiaľ nám ostáva len čakať a o zvyšných veciach len špekulovať. Uvidíme, či sa potvrdia všetky dohady, ktoré sme vám priniesli napríklad v tomto článku.