Nové hry so Super Mariom budú drahšie ako sa pôvodne očakávalo

Odoberaj novinky cez  Google News
Super Mario Remaster
Zdroj: YouTube (Nintendo)

Počas včerajšej prezentácie Nintendo Direct odhalili niekoľko pripravovaných hier s Mario-m. Celý rozpis si môžete pozrieť v našom predchádzajúcom článku. Tentoraz sa ale pozrieme na ceny jednotlivých hier. Ako je zvykom, všetko čo má značku Maria bude s cenovkou vyššie.

Super Mario 3D All-Stars je práve teraz k dispozícii na pred-objednávku. Cena sa zastavila na 60 dolároch a hra bude sprístupnená 18. septembra. Zahŕňa Super Mario 64, diel Sunshine a ešte aj diel Galaxy s niektorými novými funkciami, vyšším rozlíšením a v prípade Sunshine aj nový pomer strán rozlíšenia 16:9. Nie sú to tak úplné remaky, ale stále by to mali byť definitívne verzie každej hry.

Vylepšený Super Mario 3D World + Bowser’s Fury vyjde až 12. februára 2021. Autori stanovili cenu na 60 dolárov. Táto hra bude obsahovať online kooperatívne hranie, ďalšie vylepšenia však zatiaľ zostávajú záhadou.

Mario Kart Live: Home Circuit, premení váš domov na virtuálnu pretekársku dráhu. Celé to budete ovládať prostredníctvom Nintenda Switch. Cena hry je stanovená na 100 dolárov. Zatiaľ sú ohlásene len 2 sety Mario a Luigi. Samotné stiahnutie hry ma byť bezplatné.

Cenová politika v našich končinách bude podobná tak, ako bola aj pri iných produktoch Nintenda. V tomto prípade je dolár prerátavaný 1:1 na naše euro.