Nové Call of Duty príde o známeho herca

Odoberaj novinky cez  Google News
Call of Duty Black Ops Cold War
Zdroj: Callofduty.com

Nové Call of Duty: Black Ops Cold War bude priamym nástupcom prvých hier Black Ops. Nebude v príbehu priamo pokračovať, ale rozšíri univerzum o nové dejové línie. Na základe týchto skutočnosti, sa vrátia mnohé známe postavy z prvých Black Ops hier. Až na jedného.

Určite uvítate Alexa Masona a Franka Woodsa, ktorý sa aj do nového Black Ops vrátia so svojimi príbehmi. Alexa Masona bude stvárňovať a dabovať rovnaký herec ako v predoľlých dieloch. Také šťastie však už nemal James C Burns, ktorý v minulých hrách Call of Duty Black Ops stvárňoval Franka Woodsa. Ten sa do hry nevráti. Herec je zo štúdia Treyarch sklamaný, nakoľko pozná celú históriu postavy.

Jeho vyjadrenie si môžete pozrieť aj vo videu nižšie, ktoré bolo uverejnené na stránke Reddit. Vo videu Burns rozpráva o tom, aký je to pocit, keď vidí niekoho iného hrať jeho postavu. Nehovoriac o tom, že sa s ňou už stotožnil. Aj keď je diplomatický a o novom hercovi (ktorý nebol verejne menovaný), hovorí len v pozitívnom smere. Napriek tomu je to od štúdia nevídaný krok, keďže iných hercov k spolupráci na hre prizval.

James C Burns is NOT happy about being recast. You done him dirty Treyarch and I don’t respect that! from r/blackopscoldwar