Nová rada SteelSeries Prime cieli na eŠport hráčov

Odoberaj novinky cez  Google News
SteelSeries Prime
Zdroj: steelseries.com

Nová kolekcia herného príslušenstva je navrhnutá pre férové víťazstvo. Nová rada SteelSeries Prime bola spolu-vyvíjaná s profesionálnymi eŠport hráčmi pre profesionálnych eŠport hráčov s jasným cieľom. Víťaziť v prestížnych turnajoch.

SteelSeries Prime stavia na 20 ročných inováciach

SteelSeries pokračuje v získanom renomé kvalitnej značky profesionálneho ešportového príslušenstva. Každý detail rady Prime bol podrobne navrhnutý s jedinečným cieľom – víťaztva. Viac než 100 špičkových hráčov prispelo svojímy námetmi a spätnou väzbou pri vývoji tejto rady, ktorá predstavuje herné myši s nízkou hmotnosťou a nový headset Arctis. Dôraz bol kladený najmä na výkon bez zbytočných neštandardných doplnkov.

Rozdiel medzi víťazstvom a porážkou môže byť otázkou milisekúnd a preto je každá myš série Prime vybavená revolučnými optickými magnetickými spínačmi, ktoré sú skonštruované tak, aby vydržali 5x dlhšie než tlačidlá ostatných myšiek. Spínače nesúce názov Prestige ponúkajú extrémnu rýchlosť aktivácie a umožňujú tak hráčom získať výhodu nad protivníkom. Ich magnetické jadro bolo navrhnuté pre konzistentné a jasne citeľné kliknutie. Zároveň je zárukou rovnakého pocitu z kliknutia aj po 100 miliónoch kliknutiach.

Kvalita prevedenia a výbava je totožná, avšak funkcie sa líšia

Myši SteelSeries Prime sú k dispozícii v troch variantách, a to Prime, Prime + a Prime Wireless:

  • Prime – vyvinutá v spolupráci s prednými svetovými hráčmi. Ponúka preverený tvár a je vysoko komfortná. Váži len 69 gramov. Jej mimoriadne prevedenie vydrží aj to najintenzívnejšie zachádzanie a nový matný povrch s textúrou je zárukou bezšmykového uchopenia. Senzor TrueMove Pro je určený pre špičkový výkon v eŠportovom prostredí a vlastné nastavenie priamo na myške je veľmi jednoduché
  • Prime+ – zachováva preverený tvar, mimoriadne odolńe prevedenie a matný povrch s textúrou pridáva možnosť nastavení na myške bez použitia softvéru. Váži len 71 gramov a senzor TrueMove Pro+ zaistí maximálny výkon pre súťažné hranie, zatiaľ čo druhý senzor umožní nastavenie výšky zdvihnutia
  • Prime Wireles – bezdrátový model vlastní všetky možnosti myší Prime a pridáva naviac neobmedzený pohyb vďaka bezdrátovej technológii Quantum 2.0 Wireless a batérii poskytujúcej cez 100 hodín nepretržitého hrania s funkciou rýchlonabíjania. Hmotnosť myši je 80 gramov a senzor TrueMove Aur prináša maximálnu presnosť sledovania pohybu. Vlastné nastavenie priamo na myške je veľmi jednoduché

Arctis Prime nadväzuje na hojne oceňované headsety série Artucs a predstavuje ľahký, pohodlný a kvalitný headset s charakteristickým verným zvukom. Na jeho vývoji sa podielali profesionálny hráči. Využíva úplne nové koženkové náušníky eliminujúce ruchy z vonkajšieho prostredia. Jeho pokročilé zvukové meniče prinášajú maximálnu úroveň detailov pre hrania na najvyššej úrovni a certifikovaný CleartCast mikrofón potláča okolný hluk pre čistý a prirodzený hlas.

Dostupnosť

Nová rada SteelSeries Prime je k dispozícii za doporučenú cenu 69,99 eur, Prime+ za cenu 89,99 eur a Prime Wireless za cenu 139,99 eur.