Nová postava v Dead by Daylight. Koho sa v hre dočkáme?

Odoberaj novinky cez  Google News
Dead by daylight
Zdroj: igdb.com

Svet survival hororovej hry, ktorú hráči poznajú aj pod skratkou DbD, si často prepožičiava hrdinov zo sveta reálnych hororov alebo videoherných sérií. V minulosti tak do hry pribudli postavy ako Demogorgon zo Stranger Things, alebo Pyramid Head zo Silent Hill. Už čoskoro sa na scéne objaví nová postava v Dead by Daylight. Informuje o tom portál GamesRadar.

Tentokrát si spomínaný survival titul vypožičal hrdinu z Left 4 Dead. S novou aktualizáciou označenou ako Forsaken, sa totiž do hry dostáva Bill Overbeck. Zároveň s tým dostáva DbD ďalšie črepiny príbehového pozadia, ktoré sa s každým DLC o kúsok posúva. S Billom totiž do hry dorazí aj špeciálny Tome event, ktorý nám odhalí Billovu minulosť.

To však nie je všetko. V apríli totiž Capcom spoločne s tvorcami DbD zo štúdia Behaviour Interactive oznámili vzájomnú spoluprácu, ktorá dorazí v priebehu júna. Jej detaily zatiaľ nepoznáme. Dozvedieť by sme sa ich mali 25. mája na chystanom livestreame.

Nová postava v Dead by Daylight je k dispozícii od dnešného dňa. Na záver len dodáme, že hra je k dispozícii na všetkých platformách, okrem tých next-genových. Menovite ide o PlayStation 4, Nintendo Switch, ale aj Xbox One, PC a Google Stadia.

Zvyknete Dead by Daylight hrávať s partiou? Poprípade Left 4 Dead? Dajte nám vedieť do komentára na sociálnej sieti.