Nová hrdinka Sojourn sa ukázala v gameplay ukážke z hry Overwatch 2

Odoberaj novinky cez  Google News
Sojourne-Overwatch-2
Zdroj: Blizzard

Posledná ukážka Overwatch 2 sa sústredila primárne na novú hrdinku s menom Sojourn, ale taktiež nám poodhalila množstvo gameplay záberov, ktoré ukazujú aj iných hrdinov. Najnovšie video s ukážkou sa dostalo na intrnet krátko po tom, ako sa začala objavovať čínska verzia.  Je to taktiež druhé video tohto týždňa, ktoré ukazuje prvú černošskú hrdinku hry. Okrem toho sme sa dozvedeli viac o Sojourninom pôvode v animovanom klipe.  

Sojournin gameplay a schopnosti sú v tomto novom videu v popredí, vrátane zostrihu primárneho a alternatívneho palebného režimu a taktiež jej schopnosti Power Slide, ktorá sa premení na silný skok do výšky. Spomínaná ukážka tiež priniesla pohľad na jej ultimátnu schopnosť Overclock.

Možno najzaujímavejšou vecou na tejto ukážke je množstvo nových záberov a pohľadov na známe postavy ako sú Ashe, Zenyatta, Genji, Mercy a niekoľko ďalších členov týmu Overwatch. Zároveň ide aj o prvý pohľad na aktualizovaný vzhľad niektorých hrdinov a je to úžasný dôvod na radosť nad tým, čo príde, keď Overwatch 2 konečne uzrie svetlo sveta. 

Po dlhšom informačnom suchu s malými alebo žiadnymi novými oznámeniami o Overwatch 2 tu bolo niekoľko dní plne nabitých a bohatých na nový obsah. S toľkými novými informáciami a zábermi o hrdinke Sojourne, ukážkou jej oblečenia a celkovo jej vzhľadu a schopností zároveň spoločne s novými vzhľadovými úpravami tímu Overwatch, a ďalšími na ceste je práve teraz správny čas na to sa stať fanúšikom. 

Overwatch 2 sa nám v plnej paráde ukáže v uzatvorenom beta testovaní, ktoré príde na PC na 2 týždne a to už 26. apríla.