Nová herná myš Razer Basilisk V3 – Všetko, čo si môže hráč priať

Odoberaj novinky cez  Google News
Razer Basilisk V3
Zdroj: razer.com

Razer predstavil novú drátovú hernú myš Razer Basilisk V3, vybavenú len tými najlepšími funkciami s ešte pokročilejšími možnosťami prispôsobenia. Na konkurenciu si “posvieti” pomocou riadnej dávky RGB podsvietenia Razer Chroma, 10+1 programovateľnými tlačidlami a chytrým kolieskom s prepínateľnými režimami.

Navrhnutá doslova pre každého

Myši rady Basilisk sa od začiatku svojho predaja v roku 2017 neustále zlepšovali, čo dalo možnosť vzniknúť výrobkom, ktoré si môže hráči prispôsobiť presne podľa svojho. Hráči, ktorí potrebujú myš so širokou ponukou funkcií, si radu Razer Basilisk vyberajú pre jej výkon a možnosť prispôsobenia.

“Basilisk V3 opäť prináša radu vylepšení oproti svojim predchodcom a nechýba mu žiadna z funkcií, ktoré hráči od prispôsobiteľnej myši požadujú. Pozornosť pre detail je k naplneniu potrieb hráčov kľúčová. S novým, inovatívnym kolieskom, ktoré na myši Basilisk V3 nájdete, posunulu naši dizajnéri latku praktickosti a prispôsobenia zas o úroveň vyššie.”

Alvin Cheung, vicepredizent oddelenia periférií firmy Razer

Špička v chytrom skrolovaní

Hardvérová i softvérová výbava myši Basilisk V3 ponúka celú radu možností prispôsobenia, ktorá hráčom poskytne plnú kontrolu. Basilisk V3 využíva nové navrhnuté chytré koliesko Razer HyperScroll s naklápaním pre neprekonateľne plynulé skrolovanie. Užívatelia môžu zapnúť automatické prepínanie alebo si sami vybrať medzi režimami taktilného, chytrého, či rýchleho skrolovania.

  • Režim taktilného skrolovania: umožňuje precízne skrolovanie po krokoch, perfektné k prepínaniu medzi zbraňami či schopnosťami
  • Režim chytrého skrolovania: po zapnutí tohto režimu v Razer Synapse sa bude koliesko pri rýchlejšom zatočení automaticky prepínať z taktilného režimu do rýchleho
  • Režim rýchleho skrolovania: umožňuje plynulé a rýchle skrolovanie, ideálne k rýchlemu prechádzaniu rozsiahleho obsahu, alebo k zadávaniu opakovaných príkazov v hre

Koliesko myši Basilisk V3 ďalej ponúka virtuálnu akceleráciu. Táto funkcia zvyšuje rýchlsoť skrolovania úmernú tomu, ako dlho sa koliesko točí. Prechádzanie dlhých článkov na SPAWNe a dokumentov je s ňou teda ešte rýchlejšie. Užívatelia môžu virtuálnu akceleráciu zapnúť pomocou softvéru Razer Synapse a zase si tak myš Basilisk V3 o niečo viac prispôsobiť vlastným potrebám.

Hrajte podľa svojho, ako ešte nikdy predtým

Potrebné funkcie ako push-to-talk, ping, makrá a sekundárne funkcie je možné priradiť vlastným tlačidlám, ktorých na myši nájdete až 10, plus jedno k prepínaniu profilov. Profilmi je možné taktiež ukladať do pamäte myši. Tých je možné mať až päť.

Myš Basilisk V3 sa ďalej dočkala zlepšovania v podobe 11 zón s RGB podsvietením Razer Chroma po celom šasi myši, ktoré celú myš obklopujú nádherným svetlom s viac než 16,8 miliónmi farieb. Toto osvetlenie taktiež odráža udalosti v už viac než 150 hrách, ktoré ponúkajú integráciu Razer Chroma.

Hromada ohromných funkcií

Myš Razer Basilisk V3 je taktiež vybavená optickým senzorom Razer Focus+ s rozlíšením 26 tisíc DPI. Ide o najpokročilejší senzor na svete, ktorý využíva chytré funkcie ako napríklad asymetrické vypínanie pri zdvihnutí. To hráčom umožňuje nastaviť rôzne vzdialenosti pri zdvihu myši a pri jej položení tak, ako potrebujú. Vďaka optickým spínačom 2. generácie značky Razer pre myši a rýchlosťou aktivácie 0,2 ms, eliminujete nechcené dvojkliky a vďaka nim budete klikať presne a rozhodne.

Myš je kompatibilná s Razer Synapse 3, a jej približná hmotnosť je 101 gramov. Približná veľkosť myši je 129 mm x 62 mm x 43 mm.

Nová herná myš Basilisk v3 dostala svoju doporučenú cenu 79,99 eur. Viac informácií je dostupných na webovej stránke.