No Man’s Sky dostal nový update s názvom Frontiers

Odoberaj novinky cez  Google News
No Mans Sky sa dočká DLSS podpory
Zdroj: uhdwallpapers.org

Len minulý mesiac No Man’s Sky oslávil 5 rokov od svojho uvedenia na trh. Každým rokom vývojári z Hello Games vydávali aktualizáciu za aktualizáciou. Do dnešného dňa vydali 17 rozšírení, pričom najnovší update No Man’s Sky dostal názov Frontiers. V priloženom videu si môžete pozrieť výročné video, v ktorom môžete vidieť vylepšenia ktoré sa do hry dostali.

V No Man’s Sky sme sa dočkali všetkého, čo nám vývojári nasľubovali ešte pred vydaním hry a aj nejakých tých vecí naviac. V hre si môžete napríklad postaviť vlastnú základňu, preskúmavať planétu v EXO Mechu, lietať v takzvaných “živých lodiach” (sú naozaj živé), alebo sa ponoriť do príbehu. A to všetko môžete robiť spoločne s kamarátmi. Každou aktualizáciou sa lepšil aj ich procedurálne generovaný svet. Ten je krajší, rozmanitejší, a obsiahlejší.

Update s názvom Frontiers do No Man’s Sky priniesol nové osady. V týchto malých osadách môžete naraziť na rôzne NPC postavy, ktoré majú svoje vlastné problémy a starosti. A vy sa môžete rozhodnúť im pomôcť. Vďaka tomu sa môžete stať ich vodcom. Následne sa budete starať, aby osada prosperovala a osadníci boli šťastnejší. Nakoniec môžete mať celkom veľkú osadu.

Zoznam noviniek

Ambícii Hello Games (a jej doterajším úspechom) je ťažké niečo vytknúť. V nasledujúcich odsekoch vám ponúkame prehľad toho, čo môžete vo Frontiers očakávať.

Planetárne osady: Komunity priekupníckych mimozemšťanov sa spojili a vybudovali planetárne osady. Tieto malé komunity, plné života a prísľubov, teraz nájdete na všetkých obývaných planétach v galaxiách.

Viesť vlastnú osadu: Môžete sa stať dozorcom jednej s osád, ktorú potom môžete premenovať a prevziať vedenie nad jej občanmi. Obyvatelia budú prizerať na vás, ako sa vám bude dariť plánovať rozširovať osadu. Okrem toho budete musieť udržovať pokladnicu, robiť politické rozhodnutia a riešiť konflikty.

Každé osídlenie je jedinečné: Každé osídlenie je generované procedurálnym spôsobom s unikátnymi budovami, rozložením susedstva, farebnými schémami a dekoráciou interiéru a exteriéru.

Stovky nových dielov: Postavte si svoje vlastné základne inšpirované osadami z obrovského radu nových základných dielov. Nové štrukturálne sady dreva, kameňa a zliatin vytvárajú obrovskú škálu možných tvarov a budov. Viac ako sto nových dekoratívnych dielov vytvára úplne nové spôsoby ako pridať základniam osobný charakter.

Mimo tieto hlavné novinky nová aktualizácia prináša aj novú sezónu expedície, dychberúce nebuly, vylepšené efekty, zlepšené stavanie základne, a novú Twitch kampaň. Čoskoro príde ďalšie kolo kde bude možné za sledovanie streamerov dostať odmeny do hry.

Pre viac herných noviniek sledujte náš web.