Niceboy VOICE – konferenčné mikrofóny na prácu a hry

Odoberaj novinky cez  Google News
Titulná fotografia Niceboy VOICE
Zdroj: niceboy.cz

Značka Niceboy vstupuje na začiatku roku 2021 do segmentu audio techniky s vlastným radom mikrofónov. Na prelome roku predstavila najskôr dva modely konferenčných mikrofónov – Niceboy VOICE Call a model pre náročnejších Niceboy VOICE Call PRO. Konferenčné mikrofóny teraz doplnila dvojicou stolových mikrofónov pre streamerov a hráčov. Aj v tejto kategórii predstavila dva modely. Vstupný model Niceboy VOICE a pokročilejší model Niceboy VOICE Handle s ohybným ramenom a širším príslušenstvom.

Konferenčné mikrofóny

Niceboy VOICE Call je jedným z najdostupnejších stolových konferenčných mikrofónov na našom trhu. Hravo zvládne pracovnú schôdzku alebo on-line chat s rodinou či priateľmi. Aj napriek svojej dostupnej cene ponúkne všesmerové snímanie zvuku v stereo kvalite. Jeho používanie je jednoduché a intuitívne. Navyše má také malé rozmery, že si ho je možné vziať všade so sebou.

VOICE Call PRO v sebe obsahuje hneď dva prístroje naraz: mikrofón na konferenčné hovory aj reproduktor. Navyše je osadený aj portami na pripojenie externých slúchadiel a mikrofónu. Pripojenie Plug & Play a ovládacie prvky priamo na mikrofóne znamenajú jednoduché ovládanie.

Konferenčný mikrofón VOICE Call si môžete zakúpiť za cenu 29 € a konferenčný mikrofón s reproduktorom VOICE Call PRO za 62 €.

Stolové mikrofóny na streamovanie aj hry

Stolové mikrofóny Niceboy VOICE a VOICE Handlekondenzátorové mikrofóny s množstvom príslušenstva v balení s jednoduchým pripojením Plug & Play.

VOICE si dokáže poradiť s ruchmi z nežiaducich smerov, a to vďaka kardioidnej smerovej charakteristike a odnímateľnému pop filtru. Tripod, takzvane trojnožka a flexibilný držiak umožňujú individuálne nastavenie.

VOICE Handle je vybavený flexibilným otočným stojanom s nastaviteľným náklonom. Aj tu potlačenie nežiaducich vonkajších zvukov zaisťuje kardioidná smerová charakteristika mikrofónu. Pre čistotu zvuku je mikrofón vybavený odnímateľným pop filtrom, antivibračným držiakom a protiveterným krytom na mikrofón.

Stolový mikrofón pre hráčov a streamerov pod názvom VOICE si môžete zakúpiť za 54,90 € a mikrofón VOICE Handle za cenu 58,90 €.