New World dostáva odklad, v poradí už štvrtý

Odoberaj novinky cez  Google News
MMO hra New World
Zdroj: Amazon Games

Očakávaná hra od štúdia Amazon Game Studios, MMO New World opäť dostáva odklad. Nie je to však prvý krát, v skutočnosti Amazon odložil hru už trikrát. Teraz prichádza štvrtý. Pôvodne mala hra vyjsť v máji 2020, následne bol posunutý na august minulého roku. Po tom prišiel druhý odklad na jar 2021, následne na koniec tohto augusta a teraz už vieme, že ani koncom tohto augusta sa plne vydanej hry nedočkáme.

Štvrtý odklad prichádza po spätnej väzne a názoroch hráčov, ktorí sa zúčastnili uzatvoreného beta testovania. To bolo nadmieru úspešné, o čom sme vás informovali aj na našej stránke. To ale automaticky neznamená, že hra je dokončená a v dobrom stave. Aj napriek popularite sa štúdio rozhodlo hru opäť odložiť a vziať si na dokončenie o niečo viac času. Nový, dúfame už finálny dátum vydania hry New World je 28. septembra tohto roku.

“Chceme aby vydanie hry prebehlo bezproblémovo a aby si hru užívali všetci hráči. To ale znamená potrebu vziať si viac času na základe vašej spätnej väzby z uzavretej bety,” píšu vývojári New World na svojom Twitteri. “Preto si berieme navyše niekoľko ďalších týždňov na opravu chýb, vylepšenie stability a celkového dojmu z hry. New world vyjde celosvetovo 28. septembra tohto roku.”

Amazon Game Studios tiež otvorene uznali, že nejde o prvý odklad hry a sú si toho vedomí. Vysvetľujú, že napriek tomu predsa len potrebujú ešte nejaký čas navyše. Aby kvalita hry zodpovedala tomu, čo hráči očakávajú.