Netflix v spolupráci s CD Projekt RED prinesú WitcherCon

Odoberaj novinky cez  Google News
WitcherCon sa uskutoční v júli
Zdroj: Netflix, spawn.sk

V piatok po 18. hodine sa uskutočnila prezentácia Netflix Geeked Week. Najväčšia streamovacia služba chce v najbližšom období priniesť viacero seriálov i filmov, ktoré čerpajú námet z videohier. V rámci tohto podujatia Netflix a CD Projekt RED predstavili WitcherCon.

Ten sa uskutoční v termíne od 9. do 10. júla tohto roku. A na čo sa fanúšikovia môžu tešiť? Viac informácií by sme sa mali dozvedieť v najbližších dňoch. Niečo však obe spoločnosti predsa len prezradili.

V rámci dvoch dní, počas ktorých by sme sa mali dočkať dvoch streamov, by nám mali byť predstavené detaily o hrách Witcher a rovnako tak aj o seriály, na ktorú druhú sériu fanúšikovia už netrpezlivo čakajú. Podľa všetkého by malo ísť o zábery z natáčania, či možno nejaké rozhovory s tvorcami, poprípade hercami.

Netflix a rovnako tak aj CD Projekt RED upozorňujú, že WitcherCon neprinesie predstavenie novej hry. Podľa nich sa však fanúšikom oplatí si prenosy pozrieť. Ako sme spomínali v úvode, viac o tomto podujatí, by nám mali kompetentní priniesť v ďalších dňoch a týždňoch.

Neostáva nám tak nič iné než si počkať. A zároveň dúfať, že to bude stáť za to. Dovtedy sledujte náš web, kde vám prinášame všetky dôležité novinky aj z prebiehajúcich sprievodných akcií pred E3.