Netflix nezastavuje, chystá ďalší seriál podľa známej hry

Odoberaj novinky cez  Google News
Netflix chystá seriál The Elder Scrolls
Zdroj: microsoft.com

Populárna služba na streamovanie filmov a seriálov, Netflix, vraj chystá ďalšiu televíznu adaptáciu známej hernej série. Informácie zatiaľ nie sú oficiálne potvrdené, no pochádzajú z dôveryhodného zdroja. Napriek tomu ich zatiaľ treba brať s rezervou. Námetom na nový seriál by tentoraz mala byť séria The Elder Scrolls.

Informáciu priniesol Daniel Ritchtman, ktorý pravidelne prináša zaujímavé informácie zo sveta biznisu. Konkrétne túto informáciu uverejnil na svojom Patreone, následne na ňu upozornil zahraničný portál GameRant. Ako sme už spomínali, zatiaľ ide len o nepotvrdenú informáciu. Netflix, MIcrosoft ani Bethesda sa k nej zatiaľ nijak nevyjadrili. Ak ale vezmeme do úvahy fakt, že sa chystá aj seriálová adaptácia hry Fallout 4, nie je to až tak nereálne. Tú si objednal Amazon.

K pravdepodobnosti nahráva aj fakt, že Netflixu sa s hernými seriálmi veľmi darí. Trefou do čierneho nebol len Witcher, ktorý si okamžite získal veľkú popularitu, ale aj Castlevania. Tá sa taktiež teší veľkej obľube. Podľa Ritchtmana chce Netflix zo seriálu The Elder Scrolls urobiť minimálne taký, ak nie viac, populárny seriál, ako je Witcher.

V prípade, že vám to ušlo, najbližšie sa do hry The Elder Scrolls Online chystá nové rozšírenie, ktoré bude celé o Oblivione. Vývojári to odhalili na odovzdávaní cien The Game Awards. Podrobnosti by sme sa mali dozvedieť už 21. januára, keď nám vývojári priblížia príbeh a detaily rozšírenia.