Need for Speed sa čoskoro prihlási o svoje slovo

Odoberaj novinky cez  Google News
Need For Speed Logo
Zdroj: Spawn.sk

Na oficiálnej stránke Need for Speed práve odbieha odpočítavanie. Už za necelých 24 hodín, zajtra o 17:00 nášho času by sme sa mali dozvedieť informácie o ďalšom pokračovaní. Nad odpočtom časomiery sa nachádza aj krátky text.

„5:10. Ako mohol ísť tak rýchlo? Päť desať. Zavolajte do pizzérie Big Joe-a 0800-510-510-510. Musí existovať spôsob ako to napraviť.“ V pondelok bude presne dátum 5.10. Deň kedy má byť odhalený nový diel, čo vysvetľuje množstvo všetkých pätiek a desiatok. 510 je však aj predvoľba pre East Bay v Kalifornii. V Kalifornskom zákone o vozidlách je 510 starý rádiový kód pre prekročenie rýchlosti alebo závodné vozidlo, ako vysvetľuje portál PC Gamer.

V skratke sa dostávame k úniku, ktorý ma na svedomí Amazon UK. To oznámilo, že je na ceste remastrované Need for Speed: Hot Pursuit. Hot Pursuit je klasická naháňačka z roku 2010 medzi policajtmi a pouličnými závodníkmi. Ide o jeden z populárnejších dielov. Dúfajme, že remasterovaná verzia bude obsahovať už aj DLC, ktoré na PC bohužiaľ neboli.