NBA 2K22 ponúkne originálne hlasy hlásateľov

Odoberaj novinky cez  Google News
NBA 2K22 ponúkne originálne hlasy hlásateľov
Zdroj: youtube.com

September a október sa už každoročne nesú v znamení športov. Nielenže sa reálne začínajú nové sezóny, ale väčšinou v tomto čase prichádzajú na trh aj nové ročníky videohier zameraných na šport. Inak tomu nie je ani tento rok. Pozornosť najnovšie púta NBA 2K22, ktorá v hre ponúkne originálne hlasy hlásateľov pre každý tím.

Zmizne tak jeden „všeobecný“ hlásateľ, ktorý sa v hrách vyskytoval doposiaľ. Týmto krokom chce 2K hru ešte viac priblížiť fanúšikom NBA. Pre komunitu a fanúšikov môže isť o pomerne skvelý ťah vzhľadom na fakt, že svojich hlásateľov domáceho týmu často doslova milujú. Dokonca ich považujú za súčasť týmu, bez ktorých by bol ich milovaný klub neúplný.

Zahrnutie miestnych hlásateľov je len jednou zo zmien, ktoré 2K implementuje pre ďalší titul zo svojej basketbalovej série. Hrateľnosť tiež prináša množstvo dodatkov, zmien a vylepšení. Napríklad jednou z funkcií, ktorá prejde zmenou je aj merač výstrelov. Každý merač výstrelov pri hráčovi bude mať odteraz dynamickú zmenu veľkosti.

Prvý trailer hráčov zmiatol

Dynamická zmena veľkosti merača výstrelov znamená, že odmeňuje hráčov za premyslenie si s akým hráčom a z akej diaľky bude strieľať na kôš. V obrane 2K prepracoval blokovanie striel a zmenilo sa aj kradnutie lopty, aby sa lepšie zdôraznili vlastnosti konkrétneho hráča NBA.

Za zmienku stojí aj skutočnosť, že prvý trailer vyšiel len pred pár dňami. Pomerne dosť fanúšikov bolo sklamaných, že nejde o gameplay zábery. Neskôr však vyskytlo, že v skutočnosti ide len o gameplay zábery. Hra totižto vyzerá skutočne veľmi krásne a reálne.

NBA 2K22, ktorá ponúkne originálne hlasy hlásateľov, vychádza 10. septembra pre systémy PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X | S, PC a Nintendo Switch. Rovnako ako v minulých dieloch NBA od 2K, si môžete kúpiť niekoľko rôznych edícií. Samozrejme v závislosti od edície sa cena pohybuje od 60 € až po 100 € na Steame. Samozrejme aj to sa mení v závislosti od platformy a obchodu, z ktorého si hru obstaráte.

Pre viac herných noviniek sledujte náš web.