NBA 2K21 si užijú veteráni, ale aj noví hráči

Odoberaj novinky cez  Google News
NBA 2k21 Mamba Forever
Zdroj: Xbox.com a Spawn.sk

Súčasná verzia NBA 2K21 obsahuje niekoľko nových prírastkov a vylepšení, ktoré sí užijú veteráni, ale aj noví hráči, ktorý hľadajú tie najlepšie basketbalové zážitky, do ktorých sa môžu ponoriť. Dnes spoločnosť 2K s nadšením oznamuje, že NBA 2K21 je dnešným dňom k dispozícii na súčasné generácie platforiem. Hra dnes vyšla na PC, Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch aj na Google Stadia. Vydanie Mamba Forever edície NBA 2K21 obsahuje basketbalovú legendu Kobe Bryanta s jedinčením obalom v drese s č.8.

Zoznam vylepšení NBA 2k21

  • Réalnejší než kedykoľvek predtým – vizuálne vylepšenie, AI hráči, herné módy a omnoho viac. NBA 2K21 pokračuje v posúvaní hraníc pre narealistickejšie zážitky z basketbalovej hry. Užite si energiu davu a intenzitu súťaže NBA.
  • Elite Gameplay – užite si bezkonkurenčné ovládanie s loptou pomocou pokročilej hry Pro Stick. Dostaňte vaše skoky a hody na kôš na novú úroveň presnosti, skúsenosti. Odomknite si nové driblingové pohyby efektívnejším spracovaním.
  • Váš G.O.A.T. tím – vytvorte si svoju najväčšiu zbierku hviezd NBA a legendárnych hráčov MyTeam a súťažte s ďalšími zberateľmi po celom svete. Novinkou pre NBA 2K21 bude časovo obmedzená sezóna s jedinečnými odmenami.
  • Nový príbeh MyCAREER – vystúpte z plesu na strednej škole a vstúpte do jedného z desiatich oficiálne licencovaných vysokoškolských programov NBA v úplne novom zážitku.
  • New Neighborhood – 1v1, 3v3 a 5v5 – vezmite svoju hru na pláž a osviežte svoje skúsenosti a štýl na 2K Beach, stretnite sa v Pro-Am a získajte dynamické ceny.
  • USA Basketball – prežite dedičstvo šampionátu USA Basketball. Zúčastnite sa kurtu s klasickými tímami, zbierajte karty MyTEAM s minulými hviezdami a predveďte svoju hrdosť pomocou vybavenia MyPLAYER.

Nezabudnite sa pozrieť na nové tenisky, oblečenie a doplnky od vašich obľúbených značiek. Celý zážitok podtrhne hudobný podmaz, ktorý zahŕňa nanovších nových umelcov – vrátane Dame D.O.L.L.A., ktorý vytvoril skladbu výhradne pre NBA.