NBA 2K21 si užijú veteráni, ale aj noví hráči

Odoberaj naše novinky cez  Google News alebo sleduj náš herný stream na  Facebook Gaming
NBA 2k21 Mamba Forever
Zdroj: Xbox.com a Spawn.sk

Súčasná verzia NBA 2K21 obsahuje niekoľko nových prírastkov a vylepšení, ktoré sí užijú veteráni, ale aj noví hráči, ktorý hľadajú tie najlepšie basketbalové zážitky, do ktorých sa môžu ponoriť. Dnes spoločnosť 2K s nadšením oznamuje, že NBA 2K21 je dnešným dňom k dispozícii na súčasné generácie platforiem. Hra dnes vyšla na PC, Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch aj na Google Stadia. Vydanie Mamba Forever edície NBA 2K21 obsahuje basketbalovú legendu Kobe Bryanta s jedinčením obalom v drese s č.8.

Zoznam vylepšení NBA 2k21

 • Réalnejší než kedykoľvek predtým – vizuálne vylepšenie, AI hráči, herné módy a omnoho viac. NBA 2K21 pokračuje v posúvaní hraníc pre narealistickejšie zážitky z basketbalovej hry. Užite si energiu davu a intenzitu súťaže NBA.
 • Elite Gameplay – užite si bezkonkurenčné ovládanie s loptou pomocou pokročilej hry Pro Stick. Dostaňte vaše skoky a hody na kôš na novú úroveň presnosti, skúsenosti. Odomknite si nové driblingové pohyby efektívnejším spracovaním.
 • Váš G.O.A.T. tím – vytvorte si svoju najväčšiu zbierku hviezd NBA a legendárnych hráčov MyTeam a súťažte s ďalšími zberateľmi po celom svete. Novinkou pre NBA 2K21 bude časovo obmedzená sezóna s jedinečnými odmenami.
 • Nový príbeh MyCAREER – vystúpte z plesu na strednej škole a vstúpte do jedného z desiatich oficiálne licencovaných vysokoškolských programov NBA v úplne novom zážitku.
 • New Neighborhood – 1v1, 3v3 a 5v5 – vezmite svoju hru na pláž a osviežte svoje skúsenosti a štýl na 2K Beach, stretnite sa v Pro-Am a získajte dynamické ceny.
 • USA Basketball – prežite dedičstvo šampionátu USA Basketball. Zúčastnite sa kurtu s klasickými tímami, zbierajte karty MyTEAM s minulými hviezdami a predveďte svoju hrdosť pomocou vybavenia MyPLAYER.

Nezabudnite sa pozrieť na nové tenisky, oblečenie a doplnky od vašich obľúbených značiek. Celý zážitok podtrhne hudobný podmaz, ktorý zahŕňa nanovších nových umelcov – vrátane Dame D.O.L.L.A., ktorý vytvoril skladbu výhradne pre NBA.

Zaujal ťa tento článok, alebo si v ňom našiel chybu? Budeme radi ak nám o danej chybe napíšeš na kontakt@spawn.sk prípadne našu prácu podporíš jednoduchým lajkom na  Facebooku, followom na Instagrame aj odberom na  Google News. Prostredníctvom FB a IG sa budeme snažiť čo najskôr pridať dôležité herné novinky, ktoré potrebujete. Určite nevynecháme ani súťaže, ankety a recenzie :)

Sociálne siete

RSS Vosveteit.sk

 • Špičkový 2K dron ZLRC Beast SG906 s lákavou cenovkou dýcha na krk aj násobne drahším konkurentom 18. septembra 2020
  Chceš sa konečne ponoriť do sveta dronov a záberov z vtáčej perspektívy, no nevieš, aký dron by bol vhodný pre úplného začiatočníka? Ak pokukávaš po stroji, ktorý by však nebol iba na nácvik letu, ale zároveň by zvládol natočiť aj naozaj úchvatné zábery v 2K rozlíšení (4K rozlíšenie fotografií), určite by si nemal prehliadnuť na […]
  Tomáš Sedláček
 • Mohli by planéty, vhodné na život, existovať aj v blízkosti bielych trpaslíkov? 18. septembra 2020
  Môžu nám mŕtve hviezdy pomôcť v pátraní po mimozemskom živote? Výskumníci z Cornell University predpokladajú, že pozorovaním planét, prechádzajúcich popred bielych trpaslíkov, môžu získať veľa cenných informácií a možno aj nájsť stopy života. „Ak sa v okolí bielych trpaslíkov nachádzajú skalnaté planéty, už za pár rokov by sme mohli na nich objaviť stopy života,“ vyjadrila […]
  Richard Zliechovský
 • Donald Trump „vyhral“. Aplikácie WeChat a TikTok zmiznú z obchodov už 20. septembra 18. septembra 2020
  Po dlhých týždňoch nejasností ohľadom predaja aspoň časti aplikácie TikTok jednej z amerických spoločností sa konečne dostávame do veľkého finále. To nakoniec nebude také veľkolepé, ako si možno niektorí z administratívy Donalda Trumpa mysleli. Dohoda medzi americkou a čínskou stranou totižto nakoniec uzatvorená nebola, čo znamená definitívnu stopku pre aplikácie TikTok a WeChat, ktorých popularita […]
  Tomáš Sedláček
 • Ktoré Xiaomi a Redmi telefóny dostanú Android 11, a ktoré zas nie? Tu je ich veľký zoznam! 18. septembra 2020
  Nie tak dávno sme vám priniesli prehľad vybraných smartfónov, ktoré v nedávnej minulosti pribudli do zoznamu zariadení, pre ktoré je MIUI 12 poslednou nadstavbou, ktorú dostanú. Ako je to však s Androidom 11? Nuž, zoznam zariadení je výrazne obšírnejší, čo nepoteší pravdepodobne nikoho. Na druhej strane však treba povedať, že aj zoznam smartfónov, ktoré sa môžu […]
  Martin Borko
 • Microsoft vylepšuje Edge. Kopíruje ďalšiu užitočnú funkciu z prehliadača Google Chrome 18. septembra 2020
  Len v priebehu včerajšieho dňa sme vás informovali o tom, že Microsoft do prehliadača Edge zavádza novú funkciu, ktorú si „zapožičal“ z konkurenčného prehliadača Chrome. Konkrétne sme písali o automatickom generovaní silných hesiel pri registrovaní sa do jednotlivých služieb online služieb. Dnes na povrch vyplávali ďalšie správy, ktoré hovoria o funkcii, o ktorej sme mohli už v minulosti […]
  Martin Borko
Zaujímavý článok
Star Wars X Wing Fornite
Fortnite vám dovolí zalietať si na X-Wingu zo Star Wars