Naughty Dog sa už pripravuje na ďalšiu hru. Naberá posily do tímu

Odoberaj novinky cez  Google News
Naughty Dog
Zdroj: youtube.com

Radi by ste pracovali pre Naughty Dog? Tak teraz je ten správny čas skúsiť šťastie. Aj keď asi budete vo veľmi dlhej fronte. Vývojári budú zaplavení životopismi po tom, čo otvorili nábor pre posili na určité pozície, na svoju ďalšiu hru.

Oficiálne to potvrdili aj na svojom Twitter účte, ktorý prezdieľal aj samotný Neil Druckmann. Ide o rôzne produkčné miesta, ako napríklad animácie, umenie, užívateľské rozhranie, QA a programovanie. Tí, ktorí budú mať šťastie a budú vybraní, sa môžu pustiť do práce na niečom „veľmi cool“, ako to napísal samotný Neil Druckamnn.

A tu teda začínajú špekulácie fanúšikov na čom v Naughty Dog začínajú pracovať. Po minuloročnom The Last of US: Part II sa zdá, že vývojári by sa mohli vydať radou rôznych vývojových ciest. Informácie priniesol portál Push Square.

Tretie pokračovanie by síce bola stávka na istotu, ale po dobrodružstve Abby a Elie sa z najväčšou pravdepodobnosťou budú chcieť od tohto sveta oddýchnuť. Na druhej strane by to mohla byť pokojne nová značka. Alebo dokonca nastal skutočne čas vidieť Savage Starlight premenenú v skutočné sci-fi RPG? Kto vie. Každopádne to bude skutočne vzrušujúci projekt na PS5.