Najväčší update roku 2020 pre World of Tanks je tu

Odoberaj naše novinky cez  Google News alebo sleduj náš herný stream na  Facebook Gaming

Do populárnej hry World of Tanks prichádza najväčší update v tomto roku. Pod označením 1.10 nám do hry prinesie množstvo zmien a vylepšení, ktoré si popíšeme v tomto článku.

Za zmienku stojí nový systém Vybavenie 2.0, vďaka ktorému bude zaujímavejší ale zároveň aj jednoduchý a atraktívny pre hráčov. Zmeny sú skutočne veľké – vývojári zavádzajú nové typy vybavenia a kategórie pre sloty.

Na bojisko teraz môžete vtrhnúť aj s novými poľskými tankmi strednej triedy. Dokopy pôjde o sedem tankov, pričom šesť z nich sa dá vyskúmať a jedno je prémiové vozidlo VIII. úrovne.

Najlepšie ich využijete na krátku až strednú vzdialenosť, majú obratné delo a vysokú pohyblivosť. Klenotom týchto vozidiel je bezpochyby CS-63, tank X. úrovne, ktorý má motor s plynovou turbínou. Vďaka tomu sa môže pýšiť dvoma možnosťami rýchlosti – rýchlym a normálnym.

S aktualizáciou príde do hry aj staré-nová mapa Perlová rieka, ktorá bola z hry stiahnutá ešte v roku 2015. Ide o malebnú, letnú mapu s rozmerom 1 000 x 1 000 metrov. Inšpiráciu čerpala z okresu Jang-šuo v južnej Číne. Vývojári ju, samozrejme, vylepšili a prepracovali.

Podrobnejšie si môžete o aktualizácii prečítať na oficiálnych stránkach hry, ktoré nájdete na tomto odkaze.

Zdroj: Tlačová správa

Zaujal ťa tento článok, alebo si v ňom našiel chybu? Budeme radi ak nám o danej chybe napíšeš na kontakt@spawn.sk prípadne našu prácu podporíš jednoduchým lajkom na  Facebooku, followom na Instagrame aj odberom na  Google News. Prostredníctvom FB a IG sa budeme snažiť čo najskôr pridať dôležité herné, filmové aj seriálové novinky, ktoré potrebujete. Určite nevynecháme ani súťaže, ankety a recenzie :)

Sociálne siete

RSS Vosveteit.sk

Zaujímavý článok
Star Wars X Wing Fornite
Fortnite vám dovolí zalietať si na X-Wingu zo Star Wars