Najnovší update do Cyberpunk 2077 priniesol nový bug

Odoberaj novinky cez  Google News
Cyberpunk 2077 patch
Zdroj: cyberpunk.net

Najnovší patch do hry Cyberpunk 2077 nefungoval presne tak, ako mal. Aktualizácia dokonca priniesla aj novú chybu. Vývojári teraz oznámili, že vydajú rýchlu opravu tohto problému, ktorá v krátkom čase ponúkne aj potenciálne riešenie.

„Pracujeme na probléme, v ktorom sa konverzácia s Takemurou nemusí začať počas úlohy „dole na ulici“ a plánujeme čo najskôr vydať rýchlu opravu, ktorá bude riešiť tento problém.“ Informovalo štúdio CD Projekt Red. Kým táto oprava dorazí do hry Cyberpunk 2077, štúdio odporučilo hráčom načítať skoršie uloženie a potom prejsť týmito krokmi znova, aby sa problém potenciálne vyriešil.

Do budúcnosti CD Projekt Red uviedol, že pokračuje v práci na patchi 1.2 a ďalších pripravovaných aktualizáciách. Zároveň sa snaží počúvať spätnú väzbu a opravuje chyby, s ktorými sa hráči v Cyberpunk 2077 môžu stretnúť. Nie je jasné, na koľkých aktualizáciách CD Projekt Red v súčastnosti pracuje, ale bezplatné DLC do hry by malo byť k dispozícii niekedy v priebehu tohto toka.

Čo sa týka zložky pre viacerých hráčov, vývojári potvrdili, že vyjde minimálne do konca roka 2022. Bude to pravdepodobne skôr ako samostatná hra než ako len nejaký režim k hre. Predchádzajúce povesti a správy naznačovali, že súčasťou tohto zážitku pre viacerých hráčov by mohli byť aj heisty.

Cyberpunk 2077 predalo cez 13 miliónov kópii vrátane tých, za ktoré potom vracali peniaze. To z neho robí jedno z najúspešnejších vydaných RPG v histórii videohier. Verzie hry pre konzoly minulej generácie však zažívajú množstvo chýb, ktoré viedli až k právnym sporom. Informácie priniesol portál GameSpot.