Nádielka strašidelných hier zadarmo na Epic Store pokračuje

Odoberaj novinky cez  Google News
Epic Store hry zadarmo
Zdroj: microsoft.com, spawn.sk

Ak hľadáte nejaké herné tituly, ktorými si môžete ozvláštniť blížiaci sa Halloween, Epic Store vám ponúka skvelú možnosť. Naposledy ponúkal zadarmo skvelé Halloweenske tituly Costume Quest 2 a Layers of Fear 2. Tento týždeň má pre nás opäť dva skvelé strašidelné hry zadarmo.

Prvou z nich je skvelá hra Blair Witch, vytvorená podľa rovnomenného filmu. Aj keď hry podľa filmov nie sú práve známe svojim úspechom alebo kvalitou, sme radi, že Blair Witch je výnimkou. Dostane vás atmosférou aj príbehom. Hlavná postava – teda vy, sa pridávate k záchrannej akcii , ktorej úlohou je nájsť strateného chlapca. Ako to už pri Blair Witch býva zvykom, stratíte sa aj vy. Podrobnejšie sme o tejto hre písali v našom tipe na hororové hry, ktoré si môžete zahrať počas Halloweenu.

Druhou hrou je Ghostbusters, pričom predstavovať ju asi ani nemusíme. Každopádne ide o skvelú retro hru z pohľadu tretej osoby, v ktorej sa do hlavnej úlohy vracia originálny tím lapačov duchov. Bill Murray, Dan Ackroyd, Harold Ramis a Ernie Hudson sa zhostili svojich filmových postáv a výsledkom je tento remastrovaný titul z roku 2009. Aj keď nejde vyslovene o hru, pri ktorej by ste sa báli, skvele sa hodí na toto obdobie. A navyše, je zadarmo, tak prečo nie.

Obe tieto hry si môžete do svojej Epic Store knižnice pridať už teraz. Ak to nestíhate, máte čas do 5. novembra, kedy Epic ponúkne opäť iné hry zadarmo.