Na tretie demo Resident Evil Village budete mať viac času

Odoberaj novinky cez  Google News
Demo hry Resident Evil Village
Zdroj: YouTube (Capcom)

Spoločnosť Capcom vypočula svojich fanúšikov a počas tretej a zároveň poslednej demo verzie Resident Evil Village budete mať na vyskúšanie viac času. Hráči sa pri prvých dvoch sťažovali najmä na to, že si ho nestihli zahrať a mali na to málo času. Iba upozorňujeme, že sa predĺži iba časové okno, počas ktorého si môžete demo vyskúšať, nie samotná dĺžka demo verzie.

Prvé dve demo verzie hry Resident Evil Village boli exkluzívne iba pre platformu PlayStation. Obe mali trvanie 30 minút. Počas niekoľkých dní ste teda mali možnosť zahrať si pol hodinku z rôznych oblastí hry ešte pred vydaním. Teraz však Capcom priniesol zmeny a na vyskúšanie tretieho a posledného dema ponúkne viac času. Hráči budú mať týždeň na to, aby si vyskúšali 60 minút hry. Tentoraz sa konečne dočkajú aj hráči na platformách PC, Xbox One, Xbox Series X a S. Samozrejme aj hráči na PlayStation 4 a 5 môžu opäť demo vyskúšať.

Pôvodne bolo v pláne ponúknuť iba 24 hodín na posledné demo. Počas jedného dňa ste teda mali stihnúť zahrať si hodinku z hry. Capcom to ale predĺžil na celý týždeň. Demo bude sprístupnené 2.5. o druhej hodine ráno nášho času. Svojich 60 minút budete môcť zapnúť až do 10.5., opäť do druhej ráno. Máte na to teda celý týždeň, čo určite mnohých poteší.

Zaujímavý je aj fakt, že hra vychádza 7.5., to znamená, že demo pobeží dokonca aj niekoľko dní po vydaní hry. Capcom sa pre tento krok rozhodol najmä z dôvodu, že mnohí hráči chodia do práce alebo majú iné povinnosti. Využiť tak iba 24 hodín na demo je pre mnohých nemožné. Ak ste už demo na platforme PlayStation vyskúšali, dajte nám vedieť do komentárov, čo si o ňom myslíte.