Na Life is Strange bude zrejme pracovať nové štúdio

Odoberaj novinky cez  Google News
Life is Strange
Zdroj: vg247.com

Prvá epizóda Life is Strange 2 vyšla v septembri roka 2018. Na tú poslednú si museli fanúšikovia počkať až do decembra roka 2019. Prípadné pokračovanie však zatiaľ očakávajú len márne. Podľa nepotvrdených informácií, ktoré priniesol portál Gaming Bolt, sa zdá, že na hre už nebude pracovať štúdio Dontnod Entertainment.

Zákulisné informácie ponúkla Emily Rogers, ktorá sa pohybuje na poli herných štúdií. Podľa nej vzniknú všetky ďalšie hry spojené so značkou Life is Strange v dielni Deck Nine. Údajne je tomu už strašne dávno, čo sa Square Enix rozlúčil so štúdiom Dontnod.

V príspevku taktiež uvádza, že táto skutočnosť nijako nesúvisí s tým, že do štúdia investoval Tencent. Asi nejde o žiadne veľké prekvapenie. Dontnod v poslednej dobe testuje svoje možnosti, obstáť chce aj v pozícii vydavateľa, ktorú si vyskúšal s Twin Mirror.

Na druhej strane štúdio Deck Nine už má zo značkou isté skúsenosti. Boli to práve oni kto priniesol minisériu Before the Storm, ktorého dianie predchádza pôvodnej hre. Dáva teda zmysel, ak by v sérii pokračovalo. Ďalšie špekulácie naviac naznačujú, že by k odhaleniu pokračovania Life is Strange malo dôjsť niekedy v priebehu tohto mesiaca.