Na DC FanDome bola odhalená nová hra Batmana

Odoberaj novinky cez  Google News
Gotham Knights
Zdroj: Spawn.sk

Dnes na DC FanDome WB Montréal odhalil zbrusu novú hru zo série Batmana, ktorá však bude iná, ako ostatné hry v celej sérii.

WB Montreal uverejnil trailer a oznámil aj názov

Po rokoch zvästí, WB Montréal konečne odhalil to, na čo fanúšikovia dlho čakali. Čakali na nového Batmana. Hra ponesie názov Gotham Knights. Spoločnosť teasuje nového Batmana takmer rok, počnúc symbolom, ktorý uverejnila ešte minulý rok v septembri na svojom Twitter účte so znením “Capture the Knight”. Pamätáte si ten tweet? Jasné že si ho pamätáte. Špekulácií bolo vtedy okolo toho mnoho, čo symbol mohol/môže/ alebo nemusí predstavovať. Teraz sme už však dostali konečne aj odpoveď.

Odhalenie záporákov, hráteľných postáv a sveta

Hra bola konečne odhalená počas DC FanDome, čo prinieslo množstvo nových informácií. Odhalením Gotham Knights malo jednu z mnohých najzaujímavejších vecí, napríklad, Court of Owls predstavilo ako záporákov. Okrem toho, počas uplynulého týždňa štúdio neustálo dráždilo ďalšími a ďalšími novými informáciami o samotnom názve hry, odhaľovalo symboly, časti mapy, postáv a celkovo sveta. Taktiež predstavilo 4 najzásadnejšie hráteľné postavy aké mohlo, ide o Batgirl, Red Hooda, Nightwinga a Robina. Svet má byť otvorený a doplnený množstvom RPG prvkov. Nebude chýbať ani vylepšovanie ich schopností a výbavy.

Nová Batman hra vyzerá byť tým, čo fanúšikovia požadovali a čo konečne poskytne možnosť ponoriť sa do role superhrdinu. Vyzerá to tak, že hra začína tam, kde Arkham Knight skončil, ale tak to nie je. Veď sa pozrite na nasledujúci trailer.

Hra Gotham Knights vyjde niekedy v priebehu roka 2021 na PC, Xbox One, PlayStation 4 aj na na konzoly novej generácie Xbox Series X a PlayStation 5.