Multiplayer Watch Dogs: Legion pre PC nakoniec nevyjde v sľúbenom termíne

Odoberaj novinky cez  Google News
Promo fotka z hry Watch Dogs: Legion
Zdroj: pushsquare.com

Mestskú akciu Ubisoftu z prostredia Londýna mala online časť naplno rozšíriť už začiatkom marca. Najnovšie správy však nie sú najlepšie zvlášť pre tých, ktorí si chceli multiplayer k hre Watch Dogs: Legion zahrať na PC.

Zatiaľ čo konzolové verzie multiplayer obdržia v stanovenom termíne, hráči na PC si ešte nejaký ten čas počkajú. V oznámení na sociálnej sieti Twitter to vývojári argumentujú tým, že príčinou je frekventované padanie hry u vybraných druhov grafických kariet. Súbežne však uisťujú, že na opravení problémov aktívne pracujú a s novým dátumom vydania majú prísť čoskoro.

Zmeny sa dotknú aj konzolovej verzie

Vráťme sa však ešte ku konzolovým verziám Watch Dogs: Legion, pretože aj napriek dodržaniu stanoveného dátumu, aj tu nastanú isté zmeny. Mimo zmieneného padania PC verzie sa totiž podobný problém objavil aj pri Tactical Op. Ide o hlavný režim celého multiplayeru, ktorého vydanie bolo z tohto dôvodu taktiež odložené.

Na rozdiel od PC verzie, má však tento režim už stanovený aj nový dátum vydania. Stať by sa tak malo 23. marca. V ten istý deň sa zároveň dočkáme aj chystaného voice chatu pre PlayStation 4 a 5, ktorý bol s novým oznámením taktiež odložený.

Na záver len dodáme, že okresaný multiplayer príde na konzoly 9. marca.