Multiplayer pre Watch Dogs: Legion sa dočkal odkladu

Odoberaj novinky cez  Google News
Promo fotka z hry Watch Dogs: Legion
Zdroj: pushsquare.com

Ubisoft pôvodne plánoval, že multiplayer pre ich novinku Watch Dogs: Legion sprístupní pomocou aktualizácie ešte koncom tohto roka. Teraz to však vyzerá, že sa tak nestane. Informácie priniesli prostredníctvom svojho webu.

Kvôli nečakaným problémom, ku ktorým určite patrí aj celkom zásadná chyba, ktorá maže postup hrou, sa multiplayer výraznejšie oneskorí. „Vzhľadom k záväzku odstrániť problémy, s ktorými sa hra potýka, sme sa rozhodli odložiť online režim na začiatok roka 2021,“ píše vo vyhlásení Ubisoft.

To im podľa ich slov umožní sústrediť sa na opravu problémov v singleplayeri a zároveň získať viac času na testovanie online dobrodružstva, aby tak zaistili bezproblémový štart tohto režimu.

Zatiaľ sa hráči Watch Dogs: Legion môžu tešiť na aktualizáciu s označením 2.20, ktorá snáď prinesie opravu niektorých nefungujúcich vecí. Vývojári hovoria o skrátení nahrávacieho času, keď sa hráči vracajú do hlavného menu, opravené by malo byť aj nestabilné správanie sa hry v určitých momentoch a s ním spojené poškodenie uložených pozícií. Na PC navyše dorazí možnosť kedykoľvek si hru manuálne uložiť.

Zaujal ťa tento článok, alebo si v ňom našiel chybu? Budeme radi ak nám o chybe napíšeš.
Prostredníctvom FB a IG pridávame denne dôležité herné, filmové aj seriálové novinky, ktoré potrebujete.
Zaujímavý článok
Demo hry Resident Evil Village
Resident Evil Village má na PS5 samostatné demo