Multiplayer na konzolách PlayStation bude počas víkendu pri vybraných hrách zadarmo

Odoberaj novinky cez  Google News
GTA Online
Zdroj: teahub.io

Ak už vlastníte konzolu od spoločnosti PlayStation dlhšie, viete to – ak chcete hrať multiplayer potrebujete k tomu predplatné PS Plus. Výnimkou sú len free-to-play tituly. Lenže počas najbližšieho víkendu, to platiť nebude.

Spoločnosť Sony oznámila, že sa od 18. do 19. decembra za multiplayer výnimočne platiť nebude. Pravdepodobne sa týmto krokom bude snažiť motivovať hráčov, aby si tieto možnosti vyskúšali a následne zvážili, či sa im nevenovať aj v budúcnosti.

Podľa všetkého to však bude platiť len pri vybraných tituloch. Malo by ísť o Call of Duty Vanguard, GTA V a NBA 2K22.

Keď už spomíname CoD, tak okrem tradičných režimov bude k dispozícii aj časovo obmedzený vianočný event Festive Fervor. V ňom sa hráči vydajú na lov zelených elfov, pričom sa okrem toho stretnú s rohatým krampusom, teda čertom. Aby toho nebolo málo, event sprevádza aj cenová akcia. Ide teda zároveň o skvelú príležitosť ako sa dostať k celej hre.

Ak ste teda doposiaľ službu PS Plus nevyužívali, môžete si jednu z jej najväčších výhod vyskúšať už o pár dní. Multiplayer ponúka pri hrách kopec zážitkov i zábavy a inak tomu nie je ani na konzolách PlayStation.

Na záver len dodáme, že pre viac herných noviniek sledujte náš web.