Monster Hunter Stories 2 sa predviedlo cez ďalší trailer i plán obsahu

Odoberaj novinky cez  Google News
Monster Hunter Stories 2 dostal nový trailer
Zdroj: monsterhunter.com

Krátko pred vydaním najnovšieho titulu zo sveta Monster Huntera, sa Capcom rozhodol zverejniť štruktúru post-launch obsahu. Spolu s tým sa Monster Hunter Stories 2 dočkal aj cinematickej ukážky, teda na svetlo sveta sa dostal nový trailer. Informuje o tom portál Video Games Chronicle.

Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin sa na PC a Nintendo Switch objaví už v piatok 9. júla, pričom už týždeň po tom do hry dorazí prvý avizovaný balík aktualizácií. Ten do hry pridá napr. psieho spoločníka, ktorý bude slúžiť k rýchlejšiemu presunu po mape a celkovej podpore nášho snaženia.

Podobný balík potom hráči dostanú v auguste. Tam však pribudne rovno dvojica zvieracích povozov. Zmení sa aj rétorika hry: Monstie. Ani ich príchodom viacmenej obsah nekončí a hráči tak budú môcť súbežne testovať i pridanú kooperatívnu misiu so zlatým drakom.

Keď ste už touto dobou objavili v spomínaných aktualizáciách istý vzorec, ale zároveň máte pocit, že spoločníkov nikdy nie je dosť, môžete byť bez obáv. Aj ďalší update prinesie tri nové Monstie, ten nasledujúci potom dve. V druhom prípade dokonca pribudne aj ďalšia kooperatívna misia.

Posledný update, o ktorom sme sa nateraz dozvedeli, dorazí v októbri. Pribudnú dvoje Monstie, ale rovnako tak aj náročná misia pre viacero hráčov. Tak čo na Monster Hunter Stories 2 a jeho nový trailer hovoríte vy? Môžete nám to napísať do komentárov.

Na záver vám už len dáme do pozornosti súhrn z prezentácie spoločnosti Capcom na tohtoročnej E3, kde sme sa aj o tejto hre čo to dozvedeli.