Mód do hry Skyrim pridáva bojové arény, nové zbrane a ďalšie novinky

Odoberaj novinky cez  Google News
The Elder Scrolls: Skyrim
Zdroj: bethesda.net

Titul The Elder Scrolls 5: Skyrim je už dosť veľkou a komplexnou hrou, ktorá má veľmi veľa zábavného obsahu. Ale ľudia, ktorí sa zaoberajú tvorbou rôznych modifikácií do tejto hry pridávajú ďalšie a ďalšie zábavné veci.

Je toho tak veľa čo sa dá robiť a vidieť v Skyrime, no aj po viac ako dekáde, hráči stále nachádzajú nové veci v hre. Aj keď to nemusí byť najväčšia hra Elder Scrolls z hľadiska veľkosti mapy, Skyrim má stále pôsobivý rozsah. Samotná pôvodná hra má hlavnú úlohovú líniu, ktorá trvá približne 30 hodín, nehovoriac o všetkých vedľajších misiách. Okrem toho je tu oddaná a talentovaná komunita, ktorá stále hľadá nové spôsoby, ako rozšíriť tento fascinujúci svet.

Hráč SkubaSteez, nahral svoju modifikáciu na platformu Nexus Mods. Táto modifikácia sa nazýva „Battle Grounds – A Trial of Mundus“, vlastný mód pre Skyrim, ktorý do hlavnej línie hry pridáva množstvo nového obsahu. Ako je uvedené v popise módu, ide o prebiehajúci projekt. V súčasnom stave modifikácia umožňuje hráčom bojovať v deviatich arénach, z ktorých všetky majú svoje vlastné témy a boj s bossom. Okrem toho, mód tiež prichádza s niektorými novými kúzlami, nástrojmi, zbraňami a muníciou. Jedinou podmienkou je, že hráči musia mať nainštalovaný Mihail’s mods. Ďalšie podrobnosti o tom možno nájsť na stránke sťahovania.

Existuje toľko úžasných a jedinečných modifikácii do hry Skyrim a stále sa vytvárajú ďalšie. Zatiaľ čo niektoré, ako tento od SkubaSteeza, pridávajú nový obsah, nástroje, a príbeh, stále tu sú aj iné, ďalšie modifikácie, ktoré zlepšujú celkový zážitok zo hry, či prinášajú opravu niektorých herných chýb.

Vzhľadom na to, ako dlho je hra vonku, sú hráči Skyrimu tiež náchylní na kladenie si absurdných výziev, ako je vyplnenie celých oblastí kolieskami syra.