Microsoft predstavil novinky v Game Passe

Odoberaj novinky cez  Google News
Xbox Game Pass Február
Zdroj: spawn.sk

Microsoft oznámil ďalšiu várku hier, ktorá vo februári rozšíri ponuku Xbox Game Pass. Menšie tituly doplnia naklonovaní dinosauri z Jurassic World Evolution, alebo výlet do sveta Final Fantasy XII. Informácie zverejnili prostredníctvom svojej stránky.

Prvé hry obohatia predplatiteľskú službu už zajtra, keď dorazí The Falconeer (PC, konzoly, Android), Ghost of a Tale (PC) a Project Winter (PC, konzoly, Android).

Od 11. februára Microsoft vo svojej službe ponúkne Final Fantasy XII: The Zodiac Age (PC, konzoly), Jurassic World Evolution (Android, konzoly), Stealth Inc. 2: A Game of Clones (Android, konzoly) a Wolfenstein: Youngblood (Android). Za zmienku stojí fakt, že Jurassic World Evolution bol k dispozícii zadarmo v rámci vianočnej akcie Epic Games Store.

Ako už býva zvykom, niektoré hry prichádzajú a iné sa so službou lúčia. Tentoraz medzi druhú skupinu patria De Blob a Ninja Gaiden 2, ktoré už nebudú dostupné pre konzoly. Hráči na PC prídu o World of Horror. Stane sa tak 15. februára. O deň neskôr ich bude nasledovať ešte konzolová verzia Shadows of the Damned.