Microsoft Flight Simulator rozšírenie dorazí na jeseň

Odoberaj novinky cez  Google News
Microsoft Flight Simulator dostane rozšírenie
Zdroj: youtube.com, spawn.sk

Včerajšia spojená prezentácia spoločností Xbox a Bethesda, ktorej súhrn si môžete prečítať TU, sa venovala aj obľúbenému leteckému simulátoru. Microsoft Flight Simulator totiž dostane rozšírenie, ktoré do hry pridá stíhačky z Top Gun.

Titul je tu s nami od 17. augusta minulého roka a za ten čas doň vývojári z Asobo Studio pravidelne pridávajú nový obsah. Ten sa doteraz týkal najmä vylepšení jednotlivých štátov či miest, a to pridaním rôznych pamiatok či iných známych dominánt.

V rámci prezentácie počas E3 2021 sme dostali nové zábery, ktoré potvrdili podporu multiplayeru. Ako inak, hra vyzerala v skutku výborne.

V závere rozprávania o Microsoft Flight Simulator sme sa dozvedeli to, že do hry príde rozšírenie o známe stíhačky. Dobrou správou je, že bude úplne zadarmo. Vydanie je naplánované na jeseň tohto roka, čiže si ešte pár týždňov počkáme.

Zároveň s tým však bol potvrdený aj príchod na next-gen konzoly Xbox Series X a Xbox Series S. Stať by sa tak malo 27. júla.

Pre pripomenutie, naposledy väčšia aktualizácia do hry dorazila v apríli tohto roka. Aktualizácia s názvom World Update 4 pridala aj 3D fotogrametriu s vysokým rozlíšením. Mestá ako Paríž, Amsterdam dostávajú logistické vylepšenia. Okrem iného aj 100 letísk v celej oblasti Francúzska a bývalého Beneluxu. Zároveň sa v tomto digitálnom svete predstavilo 100 nových pamiatok, medzi ktoré bez pochýb patrí Eiffelová veža, Brugský kostol Panny Márie, Víťazný oblúk a veľa ďalších.