Microsoft Flight Simulator dostáva veľkú aktualizáciu

Odoberaj novinky cez  Google News
Microsoft Flight Simulator
Zdroj: Microsoft.com a Spawn.sk

Microsoft Flight Simulator už pokrýva celý svet. Vo svojej ďalšej veľkej aktualizácii poskytne táto simulácia leteckej dopravy mnohým európskym lokalitám ešte podrobnejšie detaily. Aktualizácia s názvom World Update 4 pridáva aj 3D fotogrametriu s vysokým rozlíšením. Informácie priniesol portál GameSpot.

Mestá ako Paríž, Amsterdam dostávajú logistické vylepšenia. Okrem iného aj 100 letísk v celej oblasti Francúzska a bývalého Beneluxu. Zároveň sa v tomto digitálnom svete predstaví 100 nových pamiatok, medzi ktoré bezpochýb patrí Eiffelová veža, Brugský kostol Panny Márie, Víťazný oblúk a veľa ďalších.

Ako čerešnička na torte je pre hráčov dostupná aj výzva v podobe pristátia na letiskách respektíve pristávacích dráh ako napríklad La Salette, výšiny Pyrenejí alebo v Alpách. Samozrejme to všetko za predpokladu, že si stiahnete najnovší bezplatný balík s názvom FRBENELUX.

V predchádzajúcich update-och sme sa dočkali noviniek od spoločnosti Asobo, ktoré dotiahli do sveta Microsoft Flight Simulator ešte väčšiu realistickosť. Británia, Japonsko a Severná Amerika boli rozšírené o vlastnú sadu orientačných bodov a podrobných fotografických asetov.

Samotní hráči dokonca do hry pridali aj odkaz na globálnu hospodársku krízu. Konkrétne ide o nákladnú loď Ever Given, ktorú si pomocou módu môžete pridať do Suezského prieplavu v podobe, v akej skutočne blokovala tento hlavný lodný ťah. Informovali sme vás o tom v samostatnom článku.

Všetko, čo potom musíte spraviť je iba preletieť nad súradnicami 30.017650, 32.580220 a pozrieť sa na túto loď sami. Našťastie skutočná loď bola vyslobodená na prelome mesiacov a dôležitá prepravná trasa sa vrátila do pôvodného stavu.